امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

گرمه
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(26-07-2021، 15:50)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:46)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دوستمهD:

پس چرا اسمش پامکینه؟
لا الهه اله الله
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
@Волшебник

اگه قصد دارید نسخه بزنید لطفا الان بزنید چون دارم میرم
تچکر
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(26-07-2021، 16:39)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 16:24)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زاهدان@_@
اوه پس درک میکنی عمق گرمای اینجا رو
وایی نکنید اینکارو تو رو خدا کروناس اخه Sad  crying
آمم شما چن سالته

واااااو
دقیقا
من پاییز رفتہ بودم عراق سوختہ بودم البتہ زاھدان فک کنم خنک ترہ چون لب دریاس
دم در قرارہ تست بگیریم
خیالت راحت ضد عفونی میشہ
این معجزہ خداوندہ ک یک نفر ھم اصلا تو مجلس اھل بیت (ع) و تو کرونا نگرفتہ
._.
چن بم میخورہ؟

جای دیگه نیود بری برادر؟
زاهدان لب دریا نیس اون چابهاره ک لب دریاس Telegh_01
ن این فقط شانسه@_@
والا نمدونم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط shahid ، شـــقآیــق
(26-07-2021، 17:20)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Волшебник

اگه قصد دارید نسخه بزنید الان بزنید چون دارم میرم-ـــــ-!
تچکر

از فلش میخوای بری؟
واس چی؟
اکانتتو میخرم
 سپاس شده توسط Emmɑ ، شـــقآیــق
(26-07-2021، 17:28)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 17:20)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Волшебник

اگه قصد دارید نسخه بزنید الان بزنید چون دارم میرم-ـــــ-!
تچکر

از فلش میخوای بری؟
واس چی؟
اکانتتو میخرم

چند میخری؟
(26-07-2021، 17:24)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 16:39)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واااااو
دقیقا
من پاییز رفتہ بودم عراق سوختہ بودم البتہ زاھدان فک کنم خنک ترہ چون لب دریاس
دم در قرارہ تست بگیریم
خیالت راحت ضد عفونی میشہ
این معجزہ خداوندہ ک یک نفر ھم اصلا تو مجلس اھل بیت (ع) و تو کرونا نگرفتہ
._.
چن بم میخورہ؟

جای دیگه نیود بری برادر؟
زاهدان لب دریا نیس اون چابهاره ک لب دریاس :telegh_01:
ن این فقط شانسه@_@
والا نمدونم

ھرکی عاقلہ غمی دارہ
روزگار درھمی دارہ
عاشق نشدی نمیدونی
دیونگی عالمی دارہ ...
واقعا ی چیز دیگس بگو چرا؟
آرہ بندر چابھار
فقط موزاش
زاھدان واس شیعہ ھا واقعن خطرناکہ
یک سال تمام شانس آوردیم؟
تمام ایران شانس آورد؟
ن قبول ندارم
خوب کاملا واضحہ 16

(26-07-2021، 17:30)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 17:28)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از فلش میخوای بری؟
واس چی؟
اکانتتو میخرم

چند میخری؟

دہ تومن میفروشی؟
اگ مدیر یا نویسندہ بشی صدھزار تومن
قبول؟
شمارہ کارتتو بفرس پ . خ

(26-07-2021، 17:30)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از فلش میخوای بری؟
واس چی؟
اکانتتو میخرم

چند میخری؟

دہ تومن میفروشی؟
قبول؟
شمارہ کارتتو بفرس پ . خ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، shghyegh ، شـــقآیــق
(26-07-2021، 17:36)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند میخری؟

دہ تومن میفروشی؟
قبول؟
شمارہ کارتتو بفرس پ . خ

Telegh_01
میرم دو دیقه کار دارم.
پولتم بزار جیب خودت خدا بیشترش کنه
فروشی نیست
(26-07-2021، 17:43)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 17:36)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دہ تومن میفروشی؟
قبول؟
شمارہ کارتتو بفرس پ . خ

Telegh_01
میرم دو دیقه کار دارم.
پولتم بزار جیب خودت خدا بیشترش کنه
فروشی نیست

من یازده تومن میدم
ناشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ ، شـــقآیــق

(26-07-2021، 17:24)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جای دیگه نیود بری برادر؟
زاهدان لب دریا نیس اون چابهاره ک لب دریاس Telegh_01
ن این فقط شانسه@_@
والا نمدونم

ھرکی عاقلہ غمی دارہ
روزگار درھمی دارہ
عاشق نشدی نمیدونی
دیونگی عالمی دارہ ...
واقعا ی چیز دیگس بگو چرا؟
آرہ بندر چابھار
فقط موزاش
زاھدان واس شیعہ ھا واقعن خطرناکہ
یک سال تمام شانس آوردیم؟
تمام ایران شانس آورد؟
ن قبول ندارم
خوب کاملا واضحہ 16

چند میخری؟

دہ تومن میفروشی؟
قبول؟
شمارہ کارتتو بفرس پ . خ

چند میخری؟

دہ تومن میفروشی؟
قبول؟
شمارہ کارتتو بفرس پ . خ
جااان؟ Telegh_01
فعلا که واسه ماخطری بوجود نیومده
در کل کار اشتباهیه. اونم تو این اوضاع
اوخیه کوشولووو
=/
/=

ناشناس -_-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان