امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ

(24-05-2014، 10:47)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:46)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:42)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:41)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:38)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیر پل تنها موندم :|

مرضو؟ .-.

جـونم فرینی !؟ |:

(24-05-2014، 10:37)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و علیکم:|

اخویـ رضـ ـآع |:

چن روز نبودی Angel
چند روز؟؟؟؟!!!!
همین دیروز اینجا بودم.....
امضا خطرناک میزاری:|

خوب من ک دیروز نبودم اون موقع ک بودی -_- |:

امضام !؟ هـومـممم ! عـآشق نشدی ببینی ینی چی !crying
امیر؟=))))))):|

سَنَنـه !؟|: ..

تو برو دنیال زنت بگرد معلوم نیست کجاست (u_u)

دلم واسش تنگیدههه (ـ_ـ*)
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs
آگهی
(24-05-2014، 10:47)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کال آف دیوتی|: ..
بابا رز رزی تو هم؟(=

من بی گناهم :|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(24-05-2014، 10:46)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:44)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:41)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:39)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:37)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکست عشقی خوردی|:

نه هنوز |:

-_-

تو نمیتونی درکم کنی ! crying

داری شکست عشقی میخوری|:
هنوز شکست عشقی نخوردی؟|:
این شکست عشقی منم یکی خورده من خیلی گشنمه|:

مهتـآبی دلت خوشه در حده بنـز |: ..

حالم خوش نی .. )":

من میدونم درکت میکنم
منم همین حال رو دارمSleepy
گشنته دیگه crying crying
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
(24-05-2014، 10:48)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:44)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:43)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:39)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکند میکرفونی داخل جیبم باشدo_0

نکند راز مرا تلویزیون پخش کندo_0
نکند میداند آنچه که من میدانمo_0
نکند پس فردا تیتر یک کیهانمo_0

شری؟
اری اری(:

منم شرم :vil:

خوشوختم :vil:
(:
 سپاس شده توسط F A R ! N
(24-05-2014، 10:48)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:38)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:37)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو نباشی بی تو هرگز !! ^_^
میــــدآنـــی؟!
وآقعــــــاً میدآنــــی؟!
عـــر عـــر ^ــ^
چیـو ؟! چیـو ؟!

بع بع ^_^ :|

(24-05-2014، 10:41)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس ..-_-
نه نرو9و9و9و !! همش سیاه سفیدی نام کاربریت هم آبیه ندیدمت شرمنده :|

(24-05-2014، 10:42)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

U & I (ـ_ـ*)

:|
we don't wanna be like them ^_^

we can make it till the end ^_^

(24-05-2014، 10:45)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی...!
این خله که آن نشده=)))))))))))):|-_-
نمیدونی کی میاد؟
نخیر نمیدونم !! :|
رضـا تو خیلی باهاش خشک رفتار میکنی -_-
از بس هم پوکر میزاری میشی شبیه این آدمـای سرد بی روح :|
یکم احساسات به خرج بده !! (ــ ـ *)

سَلـام ..(:
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(24-05-2014، 10:50)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:48)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیـو ؟! چیـو ؟!

بع بع ^_^ :|
اینـــــو ک مـن خـرم و تو گوسفنـــد؟! ^ـــــ^
عــر عــر منــــــم خر!!!!!
رها (:
همه ی دخترا بزنBig Grin
همه ی پسرا هم گاو Big Grin
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 151

سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ✘v!☻lent girl✘
(24-05-2014، 10:49)Ahang jooON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامBig GrinBig Grin

سلام....
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
(24-05-2014، 10:50)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 10:47)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کال آف دیوتی|: ..
بابا رز رزی تو هم؟(=

من بی گناهم :|

|: ..
هــآ؟
 سپاس شده توسط Mason
فاطی /:
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Brooklyn Baby
سلام کردم-.-
 سپاس شده توسط First Star ، Adl!g+ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Dead Silence ، Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان