امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد || نسخه ۴۳9

(10-06-2021، 13:04)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 13:03)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بيشور عشق منه ها
گوشو قهرم بات عشق منه ها جيگر منه:/
روش كراش شديد دارم
خله خب مال خودت من کراش زیاد دارم

خيلي جيگره فكر كنم ٩ بار كل چهار فصل انيمه شو ديدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh
آگهی
(10-06-2021، 13:08)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 13:04)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خله خب مال خودت من کراش زیاد دارم

همه کراش ی طرف
زوکو تو آواتار ی طرف
اون تهش بود دیگه
منم ب خاطر اون ۵ بار اواتارو دیدم Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، شـــقآیــق
(10-06-2021، 13:10)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 13:08)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه کراش ی طرف
زوکو تو آواتار ی طرف
اون تهش بود دیگه
منم ب خاطر اون ۵ بار اواتارو دیدم Big Grin

:/
روز تولدشم ميدونم
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh
کراش بد است
(((:

•ناشناس•
(10-06-2021، 8:03)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2021، 20:49)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Oh neee babaaa? hala gheshang shod (((:

مگر نه آن که ما ملت نخواندن و پرسیدنیم؟

قِشنگ‌تِرم میشه. (((:

نخیر. تو آزار داری فقط. پشتِ ملت قایم نشو.
تا فردا، ساعت 11 شب، بچه‌ها می‌نویسن برات. تا صبح روز بعدش جمع‌بندی می‌کنی، یعنی نقل قول می‌کنی و جوابشون رو می‌دی. 

Vakhe yare (((:

نه نه نه، قویا تکذیب و انکار میکنم هر مشکلی از جانب خودم رو
تا فردا کمه، بیشتر، کسی که تو نوبت نیست، منه ره نگه دار D:
کم جواب بدن نقل قول نمیکنم (((:
گفتگوی ازاد || نسخه ۴۳9 148
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Medusa
(10-06-2021، 12:15)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@سهَ‌ند
سهندTelegh_59

اونی ک اون پیامو برا من گذاشته
عزیزم حرف مفت نزن و درمورد چیزی ک نمیدونی اظهار نکن
بیشعور

چیه
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
شقایق نتش ضعیفه گفت من آپلودش کنم lollll

http://dl.akskhor.ir/uploads1/74DEDE33-3F8E-45F3-AE20-592818E1CB7F.jpeg
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(10-06-2021، 13:24)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 12:15)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@سهَ‌ند
سهندTelegh_59

اونی ک اون پیامو برا من گذاشته
عزیزم حرف مفت نزن و درمورد چیزی ک نمیدونی اظهار نکن
بیشعور

چیه
این ک بهار گذاشت ببین

خجالت بکشید واقعا
اونی ک اینو نوشته
متاسفم
(((:

•ناشناس•
(10-06-2021، 13:28)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
خو اینو چیکارش کنم
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(10-06-2021، 13:35)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2021، 13:28)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
خو اینو چیکارش کنم

من بفهمه کیه جرش میدم|:
چرت پرت میگن|:
من کجا لاو ترکوندیم|:
(((:

•ناشناس•

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان