امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوے آزاد نسخه 314

(07-10-2017، 20:59)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عــاشق این جوجه هشتادیام که با دوس دختراشون میرن بیرون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/images_6967e.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوے آزاد نسخه 314 147
 سپاس شده توسط [ SouL ]
آگهی
(07-10-2017، 8:33)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2017، 23:53)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا آخر عمرم دیگه کسی بهم pm نمیده.

pore chon :|

آره دیگه 
خالی نمیشه , مگر اینکه کلا پاک کنم
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، ÆMÆշЇÑζ ، RedSparrow
(04-10-2017، 13:32)shayana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-10-2017، 13:30)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ک باور نمیکنم
مرض داشتی؟

باور کن ب اون خدای بالا سرم
نه ی بابایی مارو عاشق خودش کرد بعدش وسطش گفت
میخوام برم پی عشقم

ن ایطوریم نیست   Sad

(04-09-2017، 9:20)shayana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 8:59)azin.mhd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 8:56)shayana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 8:55)azin.mhd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 8:51)shayana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیش ماه پیش هر کی درس داشت میومد اینجا
همشونم ک دانشجو اونم تجربی میخوای
شلوغ نباشه عزیزم چ دل خجسته ای

اخ ببخشید اسپم شد
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینم حرفیه خب  Wink حالا تو چرا انقدر دلت پره Big Grin

چییییش دوس پسرم اف هم اینجا هم تل هم ایمیل

Bchare Big Grin

بیچاره منم یا اون ااخخخخخخخخخخ

Sad
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
(08-10-2017، 10:06)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2017، 21:30)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2017، 8:33)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2017، 23:53)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دیگه 

pak kn khb -.-

چجوری همچین پیشنهادی میدی -__-
اولین پی ام های هر آدمی باید باشه._. 
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
 سپاس شده توسط Interstellar ، RedSparrow
(08-10-2017، 10:06)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2017، 21:30)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دیگه 

pak kn khb -.-

دلم نمیاد خب !
_
@parmida.a دقیقا , اصلا از همون اول معلوم بود بسیار با شعوری شما ((((:
 سپاس شده توسط RedSparrow ، parmida.a
دوستان یعنی کسی در بخش اینستاگرام یا تلگرام چیزی بلد باشه؟

من پشتیبان میخوام واسه سایتم ..

هم چیزی بلد باشه هم چندتا آموزش از سایتها کپی کنه بذاره!
(08-10-2017، 14:59)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

darketun nmikonam :|

(08-10-2017، 12:21)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دیگه 

pak kn khb -.-

چجوری همچین پیشنهادی میدی -__-
اولین پی ام های هر آدمی باید باشه._. 
khb nmitune dg nmitune pm begire
alan maslan man zire mashin basham tasadof kardam bar hasb etefagh tu flash budam ghablesh bad tanha kesi k mitunm besh pm bedam mahane k biad nejatam bede :|
bad bezane karbar moredenaz sandogh payam haye khosisiash por shode ast , hmunja bayad saram o bezaram bemirm dg -_-
حالا کسی هم pm نمیداد , جو دادم :| (((((:
باورم نمیشه
خب در اون لحظه میتونی تگ کنی نجاتت میدم :|
 سپاس شده توسط parmida.a ، RedSparrow
(08-10-2017، 14:36)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دیگه 

pak kn khb -.-

دلم نمیاد خب !
_
@parmida.a دقیقا , اصلا از همون اول معلوم بود بسیار با شعوری شما ((((:

=)))))) 

فرزام-_-
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
 سپاس شده توسط Interstellar ، RedSparrow
אנשים אוהבים משקפיים עם משקפיים צבעוניים
כשהשמש זרחה, זהרו וזרחו
אבל כאשר החושך מגיע, היופי האמיתי שלהם מופיע רק כאשר יש אור.
گفتگوے آزاد نسخه 314 147
سلام بچه ها
میدونم برگشتنت بهم سخته
اما ازت میخوام برگردی هر جور ک شده
خواهش میکنم ازت
هنوزم دوست دارم و حاضرم هر کاری برات بکنم
فقط قبلش ی چیزی
ته دلت ممکنه اندازه ی سر سوزن دوسم داشته باشی؟ Sleepy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان