امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

(26-05-2014، 21:03)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وواااااااااااااااااییییییییییییییییییییییی فردا بازیم میاد بازیی که برای دو ماهه که صبر کردم

نگو هنوز نگرفتی :|
 سپاس شده توسط #marya#
آگهی
(26-05-2014، 21:07)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 21:00)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمان ؟؟ :||

هوم ؟

ویندوزت چیه ؟؟
 سپاس شده توسط #marya#
امیر |:

آف نشی بیشـوووور -_-

داشتیم گفتمان میکردیما ! Sleepy

ناراحت شد ):

هـووووییییی امیر ):

ایمان تو کوشی !؟ :/

ایمـآن !؟
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Wanton ، #marya#
(26-05-2014، 21:09)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویندوزت چیه ؟؟

8.1
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Mason ، Aiden Pearce
اگه حجمو میگی 300mbهس

800mbهس رز
درضمن من قصد توهین به این کاله ندارمSleepy
پس توهم نکن
درضمن من تو دلتا تازه واردم ولی مرحلهirene
میدونی ینی چی
ینی شرو میشه بازی
از همونجا بلک هاک سقوط میکنه
و خیلیها نتونستن برن تو اون مرحله
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 147

(26-05-2014، 21:08)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 21:03)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وواااااااااااااااااییییییییییییییییییییییی فردا بازیم میاد بازیی که برای دو ماهه که صبر کردم

نگو هنوز نگرفتی :|

هنو نیومده چه جوری بگیرم فقط برای کنسول های نسل هفتم اومده بدرود
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Wanton
(26-05-2014، 21:09)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمان تو کوشی !؟ :/

ایمـآن !؟

هوم ؟
 سپاس شده توسط Dead Silence
منظورم وارد دنیای واقعیه سفرش ندادما Dodgy
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
بعضیآم مثه میمون آویزونن به گردن اینو اون :|
 سپاس شده توسط Wanton ، Wєιяɗ
(26-05-2014، 21:10)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنو نیومده چه جوری بگیرم فقط برای کنسول های نسل هفتم اومده بدرود

من تا سه روز پیش خبر داشتم که واسه ps3 ، XBox و PC اومده !

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 24 مهمان