امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【118】 ஜ۩۩ஜ

بــه بعضیــآم بــآس گفت|:

چیــــــــ گفتــــــــــــــــــی ؟!؟
تک پری ؟!؟؟

اها فهمیدمـــــــ تک تک با همه میپریـــــــ
 سپاس شده توسط F A R ! N ، ×ThundeRBolT× ، ~HiSssh~
آگهی
(11-05-2014، 12:30)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 12:23)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 12:22)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خواب خیلی وحشتناکی دیدم اوفف *__*

نه به خوابی که دیدم رفتم کربلا نه به فرداش خواب وحشتناک دیدم ایششش -___-
کربلا رفتن خواب خوبت بود ؟ ||: خعلی دوس داری عرب ببنی ؟ 0___0

من با کربلا رفتن مخالفم
ولی یه بار خوبه آدم بره مکه
من کاری به اعراب ندارم اما معتقدم که با مکه رفتن هم پول میره تو جیبه عربا اما به حالت معنویش میارزه (:
من بچگیم از عربا بدم میومود یادمه 9 ساله بودم میخواستم بمب اتمی بسازم عربا رو بمبارون کنم (((: خخخخ
 سپاس شده توسط pink lady ، ×ThundeRBolT×
امیر؟!!!

0____0
!!!!!!
وای |||:

الحق که تو منحرفی 0____0
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【118】 ஜ۩۩ஜ 147

سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Mr.Robot ، ×ThundeRBolT×
(11-05-2014، 12:27)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

☼سلامــ ـ ـ ــــ☼

سلعام(:

سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ALONE B0Y ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F A R ! N ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
pink lady ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ツℒმMἶმツ *

خدا زیاد کنه صورتیا رو -_-
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، pink lady ، F A R ! N
امیر چراع از عربا بدت میاد ؟!!!

که میخواستی بمب اتمی درس کنی ؟Big Grin
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Mr.Robot ، Brooklyn Baby
(11-05-2014، 12:33)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 12:27)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

☼سلامــ ـ ـ ــــ☼

سلعام(:
سلام.
خوبی؟
چه خبرا؟
چه میکنی؟
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(11-05-2014، 12:35)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر چراع از عربا بدت میاد ؟!!!

که میخواستی بمب اتمی درس کنی ؟Big Grin
بچگی بود دیگه از فوتبال بازی کردنشون ||: هم ب خاطر ایکه خودشونو مظلوم نشون میدن ||:
لاشخور تر از عربا همین خودشونن
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، ×ThundeRBolT× ، Brooklyn Baby ، pink lady
(11-05-2014، 12:32)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 12:30)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 12:23)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 12:22)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خواب خیلی وحشتناکی دیدم اوفف *__*

نه به خوابی که دیدم رفتم کربلا نه به فرداش خواب وحشتناک دیدم ایششش -___-
کربلا رفتن خواب خوبت بود ؟ ||: خعلی دوس داری عرب ببنی ؟ 0___0

من با کربلا رفتن مخالفم
ولی یه بار خوبه آدم بره مکه
من کاری به اعراب ندارم اما معتقدم که با مکه رفتن هم پول میره تو جیبه عربا اما به حالت معنویش میارزه (:
من بچگیم از عربا بدم میامود یادمه 9 ساله بودم میخواستم بمب اتمی بسازم عربا رو بمبارون کنم (((: خخخخ
((=
خشن بودی
ولی وختی آدم حالو روز بعضیاشونو میبینه دلش به حالشون میسوزه!
بعضیاشون خیلی بد بخت بودن S:

سپاس شده توسط F A R ! N ، ×ThundeRBolT× ، Brooklyn Baby
دیگه چشام هم چی رو صورتی میبینه |||:
 سپاس شده توسط pink lady ، Brooklyn Baby ، ×ThundeRBolT× ، F A R ! N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 56 مهمان