امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷

(22-06-2020، 12:51)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 12:48)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 12:45)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 12:27)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 9:51)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربونت خوبم *-* تو چطوری؟
شکر منم خوبم
چه خبرا؟

فعلا بی خبری . از تو چخبر؟
یه تور بر میدارم و پهن میکنم تو پاساژا اگه دست به کار نشیا|:
سلامتی دینی داره نابودم میکنه رو به موتم

اتفاقا یکم دیگه چیتان پیتان می کنم میرم Telegh_10
زنگ زده ؟
اره جون عمت از این حرفا زیاد زدی|:
نه 5:45 باس زنگ بزنم به دمپاییش D: دارم میمیرم
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
 سپاس شده توسط ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، ρσєѕɪ ، شـــقآیــق
آگهی
لیلا در واکن منم
این چه درواکردنه
فتنه بر پا کردند._.
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ
خابم میاد اندازه کله گنده همتون -_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(22-06-2020، 12:42)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 12:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 5:35)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 0:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2020، 23:50)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه شود چرا دیر پیدات کردمD::
کمرم با این احساسات داغون شدD:

این لنتیا نمیذاشتن ما به هم برسیم :v
نگو نگو ازت یه تار مو کم شه نمیدونی که چی میشه D;
اره لنت به همشون): من بی تو هرگز
چی میشه؟D:
از دست امتحانا میتونی یه نفس راحت بکشی خوشا به حالت(:

لازمه بگم زندگیمی ؟ :v
دنیا رو بهم میریزم که .-.
نه بابا .. دوس دارم برگردم به دوران امتحانا .. یه همچین اسکولیم من -__-
نه نگو تو دنیامی
(:
|: تا 4 ساعت دیگه منم راحت میشمD:

ای جان ^.^
عزیزمم ، خداروشکر تموم میشهه .-.
 سپاس شده توسط saba 3 ، شـــقآیــق ، _ƇRAƵƳ_ ، ρσєѕɪ
حالا کیه کیه؟

حامد پهلانه

چپ و راست اره چپ و راست
اره امشب اینجا روهواس
وای تهران شده لاس وگاس:|||||

(22-06-2020، 12:55)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جلو آینه ای؟.-.
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ
(22-06-2020، 12:53)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 12:51)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 12:48)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 12:45)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 12:27)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکر منم خوبم
چه خبرا؟

زنگ زده ؟
ایشالا ک میشه امروز
خب پس چرا فس فس می کنی؟ -ـــــــ- بلکه اِشغال باشه!
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_ ، ρσєѕɪ ، شـــقآیــق
(22-06-2020، 12:59)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 12:53)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنگ زده ؟
ایشالا ک میشه امروز
خب پس چرا فس فس می کنی؟ -ـــــــ- بلکه اِشغال باشه!
امیدوارم(:
خوب نظرت چیکار کنم؟فکر نمیکنم از اون معلماس
واسه تولدت چی بگیرم(:
خسته کننده‌ترین برنامه کهکشان راه‌شیری:"انسان (زنده)، تکرار: هرروز"
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، شـــقآیــق
(22-06-2020، 12:55)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیآ بغلم بخوآب *.*
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختران سرزمینم،روزتان مبارک !
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، saba 3 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، شـــقآیــق ، ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ ، *Aɴѕel*
ملت چ پیگیرن
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρσєѕɪ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان