امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷

(23-01-2021، 19:13)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 19:11)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن نمیدونستم..مرسی گفتی

اره حتما..صددرصد((:

قابلی نداشت/:
تف یعنی اون کیه همش مارو میبوسه/: خدایا این بشر کیه/: همیشه اخه؟/:

من ک میدونمo_O
بی حیاااااااTelegh_01Telegh_01Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط Emmɑ
آگهی
شقا منو تگ کن بگو چطوری//:
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(23-01-2021، 19:14)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 19:13)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قابلی نداشت/:
تف یعنی اون کیه همش مارو میبوسه/: خدایا این بشر کیه/: همیشه اخه؟/:

من ک میدونمo_O
من خودم برا ط رو میدونم /:ولی باورم نمیشه/:
یکم فکر کن دیگ/: ببین کی منو اینطوری میکنه/:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
@"ѕєнυη"
فاطمهههه عشقمممم چطوریی
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_
(23-01-2021، 19:19)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"ѕєнυη"
فاطمهههه عشقمممم چطوریی

زن منننن به به
خوبی؟چخبر؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(23-01-2021، 19:11)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 19:09)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی اینقد حرفه ایی تیکه میندازم¿

دهنت از شیش جهت سرویس-_-
ن برادرمن، من خیلی دیر متوجه داستان میشمTelegh_59Telegh_01

(23-01-2021، 19:11)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی یعنی چی/:
یعنی یه نفر تو خیالش میبوستت /:

ن نمیدونستم..مرسی گفتی

اره حتما..صددرصد((:

همین که دیر متوجه میشی یعنی هنو ده سالته 129f
عمویی.....از این به بعد بم میگی عمو حسین...فهمیدی بچع؟ :/
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(23-01-2021، 19:16)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 19:14)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ک میدونمo_O

س....

(23-01-2021، 19:22)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 19:19)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"ѕєнυη"
فاطمهههه عشقمممم چطوریی

زن منننن به به
خوبی؟چخبر؟

جووووووووون
خوبم عزیزم..سلامتیت
تو خوبی جیگر!؟
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Emmɑ
cof
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ
(23-01-2021، 19:23)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 19:11)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دهنت از شیش جهت سرویس-_-
ن برادرمن، من خیلی دیر متوجه داستان میشمTelegh_59Telegh_01

ن نمیدونستم..مرسی گفتی

اره حتما..صددرصد((:

همین که دیر متوجه میشی یعنی هنو ده سالته 129f
عمویی.....از این به بعد بم میگی عمو حسین...فهمیدی بچع؟ :/
حرفی ندارمTelegh_01
عمو حسین)))):
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Prometheus
(23-01-2021، 19:24)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 19:16)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

س....

(23-01-2021، 19:22)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زن منننن به به
خوبی؟چخبر؟

جووووووووون
خوبم عزیزم..سلامتیت
تو خوبی جیگر!؟

خداروشکر
عالی
انقد زنم نشدی شوهرکردم بچه ام تو راهه//:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان