امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(06-03-2014، 14:41)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـام {: ..

من آواتـار میخوام |: ..

چه مدلي ميخواي ادرس چنتا ايت خارجي دارم
گــفـتگـوے آزاد 【86】 143
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Mr.Robot
آگهی
(06-03-2014، 14:42)arian gitarist نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه آواتار نداری؟

هوممم بیریخته آواتـارم /: ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【86】 143
هوممم تست؟! |:

(06-03-2014، 14:43)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 14:41)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرمدلی نمیدونم /: ..

بده قربون دستت /: ..

(06-03-2014، 14:45)arian gitarist نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من آواتار دارم میخوای سکوت؟

آیسان هستم |: ..

بده ببینم /: ..
 سپاس شده توسط MONA-GH
ســلام!! |:
آیــسان؟! <:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 143
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، MONA-GH
یافتم ^_^ آواتـار یافتم |: هورااااااااااااااا

(06-03-2014، 14:51)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســلام!! |:
آیــسان؟! <:

سلـام !! |:

تـارا!؟ ^_^
 سپاس شده توسط T A R A
(06-03-2014، 14:43)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معرفی کن |:
 سپاس شده توسط MONA-GH
(06-03-2014، 14:53)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معرفی کن |:
اين اواتريم كه گزاشتي من ا
ز اونجا وارد اينجا كردم (=
گــفـتگـوے آزاد 【86】 143
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Ƒαкє ѕмιƖє
برا خصوصيتون الان ارسال ميكنم
گــفـتگـوے آزاد 【86】 143
(06-03-2014، 14:54)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 14:53)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معرفی کن |:
اين اواتريم كه گزاشتي من ا
ز اونجا وارد اينجا كردم (=
تو O_o فک نمیکنم Undecided
 سپاس شده توسط MONA-GH ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
ســـلام
گــفـتگـوے آزاد 【86】 143
 سپاس شده توسط T A R A

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان