امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

3 رو تموم کرده بودم دستم خورد بسته شد . از اول اومد .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.uplooder.net/img/image/86/ad782b5b98cba4d358e6786a643cc0d6/555555555555.png
 سپاس شده توسط RedSparrow
آگهی
(14-06-2014، 15:03)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نازنین؟ shawty girl

sky princess
خدانگهدار
 سپاس شده توسط RedSparrow ، melodi+
(14-06-2014، 15:00)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:58)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:56)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:53)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:51)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس کو ؟ ! میدونی چقد وقت گذاشتم تا شخصیتتو باز گو کنم ؟ -_-*

انگش وسـط :|

چرا عینکی هسی +_+
کوتوله نمیشه گف :| ولی زرافه هم نیستی +_+ :|

جونه خودت ؟ +_+ اتفاقا بچه مثبت و خرخونی -_- *
اصن صب کن بینم !قد خودت چنده اینقد قَد قَد میکنی ..!

you should shut :||

مخاطبم تو بودی ؟

پـوففففف

ن برام سوال شده قدت چنده ..
بوگو *._.*
من ادعا نکردم قدم بلنده یا کوتاه ._. *

تازگیا هم نرفتم ببینم قدم چنده .-. *
آخرین بار قدت چند بود *-* ؟
من یک ماه پیش 174 *._.* !!
من جزء قد بلندا ب حساب میام یا قد کوتاها یا معمولی *.-.* ؟
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 142
 سپاس شده توسط Dead Silence
(14-06-2014، 15:04)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:02)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:00)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســـلام
سیاه-_-
agree :|
ها ها ها ها:|
سیاه:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط melodi+
(14-06-2014، 15:04)Magician GiЯL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:02)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:01)Magician GiЯL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:00)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســـلام

دلم برای کل کل باهات تنگ شده بود مدیر ملودی.
تو کی؟؟ =))
منم دلم برای کل کل تنگ شده ولی دیگه امکانش نیس (:

آخرای اومدنم بود فهمیدم تو کی هستی و من دراشتباه بودم!
sky princess
نازنین
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط RedSparrow ، яᎧмιиα
پـوووف :|
آوآ،تآرآ،عرفآن،آیـسآن،پــَـریآ و ...
بآی :/
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

سپاس شده توسط RedSparrow ، Mᴏsᴇs ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، melodi+ ، яᎧмιиα
(14-06-2014، 15:04)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3 رو تموم کرده بودم دستم خورد بسته شد . از اول اومد .
http://www.uplooder.net/img/image/86/ad782b5b98cba4d358e6786a643cc0d6/555555555555.png

رمز این گاو صندوقه چند ؟._.
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، !~IмДи~!
(14-06-2014، 15:03)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:02)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنـآم خـدا زنت اومد :>>

{ IN THE NAME OF GOD }

:|

زنم کو ؟._.

باد میاد اونور ؟:| اینجا باد نمیاد ._.
ن باد نمیاد :|||||||||||

ملودی :> { آوآ } :|

ملودی، بگو عشق من آره :>>

ملودی ؛ دنیام تورو کم داره :>

ملودی ... :>>>>>>
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، melodi+ ، RedSparrow ، ~JaSmIn~ ، † αƖιєη †
بهینه سازی برنامه 200 از 206 بدو دیگه دستام عرق کرد
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
(14-06-2014، 15:01)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

the safe room :|

کجایی تو :|

کصـآفـط :|

الان میرسم بت -.-
 سپاس شده توسط RedSparrow

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان