امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

(08-10-2020، 21:59)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:55)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربون قدت برُم برار. عادت کردم.

نرو عُشاقت میان سراغم D:
بیخیااال ((:
اینا همش حرفه ، مهم خودتی و خودت (:

عُشاق کجا بود برار.

آره حرف همیشه هست. دقیقاً با همین جملات هندل می کنم وضع رو.

احوالت چه طوره؟!
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Волшебник
آگهی
(08-10-2020، 22:00)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:57)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=)شاید دادن

نمیخوام نا امیدت کنم ولی
اره زن میدن :vvv

=| اصن شناختی نداری روم ک
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ ، Волшебник
(08-10-2020، 22:00)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم بِخُسپَم
شبتون بخیر *.*

خوابای خوب ببینی :*
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS* ، Волшебник
(08-10-2020، 22:00)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم بِخُسپَم
شبتون بخیر *.*

شب به خیر.
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Волшебник ، Волшебник
@ʜɪᴅᴅᴇɴ لطفا کلمه :RE را از تاپیک بردارید

آدم گیج کیشه پاسخش تو اینجا ارسال شده یا نه /(
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(08-10-2020، 21:59)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:58)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا تو چرا ناراحتی ؟
ناراحت چی؟
من یک چیز طنز گفتم.
وضعیتم خوبه ولی وضعیت جسمانیم خوب نیست.
سرما خوردگی

ایشالا خوب میشی (((:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط Волшебник
بانو آرمینا که میرن من واقعا دلیلی برای موندن نمیبینم D:
شب بخیر و یاعلی .

(08-10-2020، 22:02)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ʜɪᴅᴅᴇɴ لطفا کلمه :RE را از تاپیک بردارید

آدم گیج کیشه پاسخش تو اینجا ارسال شده یا نه /(

چشم
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، bOoOoOy ، *VENUS* ، شـــقآیــق ، Волшебник
شب خوش
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، فرنودِ بن گیومرث ، *VENUS* ، شـــقآیــق ، Волшебник
(08-10-2020، 22:03)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب خوش

شبت به خیر.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، شـــقآیــق
(08-10-2020، 22:00)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:59)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نرو عُشاقت میان سراغم D:
بیخیااال ((:
اینا همش حرفه ، مهم خودتی و خودت (:

عُشاق کجا بود برار.

آره حرف همیشه هست. دقیقاً با همین جملات هندل می کنم وضع رو.

احوالت چه طوره؟!

چی بگم والا :>

بزن خودتو کوچه علی چپ و راحت .. (:

خوب ^^
شما چطوری ؟!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان