امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(07-10-2020، 21:29)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:23)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Offred
دیدی تو رمانم  چقد خومل میکشمت؟*-*

بلهههه 
ولی یه بار باید عکسمو بذارم ببینی چقدر با واقعیت فاصله داره. D:

بی مودب
ماه به زیبایی تون نمی رسهD=
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Medusa
آگهی
(07-10-2020، 21:25)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ Ɗєя_Mσηɗ
عاشق کاریزمات شدم*-*

قربونت برم من D: ♥

(07-10-2020، 21:26)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@" Ɗєя_Mσηɗ"

چرا بحث هارو پاک کردی ؟

میموند در آبندگان خاطره میشد Telegh_01

نرفت زباله خدا رو سپاس گوی فرزندم .
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، sober
یه سوال.....
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(07-10-2020، 21:29)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:28)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاک عالم تو سرمون
س اومد
یکی بره اون ارسالارو پاک کنه!!!!

ولش Telegh_01
چی چی رو ولش
اون اول میاد دهن منو جر میده
شب همگی خوشTelegh_33
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، sober
(07-10-2020، 21:25)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:18)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوما هی لاکتوز میدی ب شاکیری ؟ ._.
شاکیری میگم بیاد ب خوابت بی ادبِ :^

خیر من گیوربه آزارم ._.
شاکیری الان میاد پیشت (;

همونا ک هار هار میخندیدن ؟ ._. خانم شاکیری میگم گوشتو بپیچونه ._.
جمشید صدات میکنه D:
https://harfeto.timefriend.net/16220582033315
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ▪неизвестный▪
(07-10-2020، 17:43)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 17:38)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتی اگر نمیکشیدی هم بازم دوست داشتم <:
پیوی من پیدات شه **** :|

عدم رعایت ادب سانسور کردم /: تو پیوی تا میخوره فوشم بده منم بهت لبخند بزنم تا ببینی چقد با ادبم ((:
میام پیوی الان مختُ میزنم ._.

نه بهت سپاس دادم نه بهت جواب دادم تا بیایی ((:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ ، red_Queen
(07-10-2020، 21:30)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:25)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Ɗєя_Mσηɗ
عاشق کاریزمات شدم*-*

قربونت برم من D: ♥

خدانکنه
از وقتی بنفش شدی کم پیدایی )):
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، شـــقآیــق
@▪неизвестный▪

علیک سلام Telegh_46
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ▪неизвестный▪
من فرارکردم
بای بای

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 91 مهمان