امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

(14-06-2014، 14:48)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:47)Magician GiЯL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این پریا نیستش.

؟! /:

رمز مال من بود ._.

دزد ._.

ی دفه پیدات شد رمزمو دزدیدی ._.
 سپاس شده توسط T A R A
آگهی
(14-06-2014، 14:48)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:45)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی چی بگم ؟ .-.

این " امـیر " کـه اینجا شاخ بازی در میاره وادعایه منحرفی میکنه ، تو دنیای واقعی

بچه خرخونه :| عینکی هست +_+ کوتولس :| دستش تو کلاس همیشه بالاس :|

خلاصه !
ی پـآ بچه مثبت و خرخونه !

بعلههههه !!! @_@

زاده نشده کسی ک من نتونم شخصیتشو تشخیص بدم .. ! Angel
انگشت شصت |:
عینک ندارم |:
کوتوله هم نیسم |: از پدرم بزرگ ترم lo0o0o0l
موقع سوال کردم همیشه زیر میزم |:
این که تو از بابات بلندتری ک دلیل نشد:|
شاید باباتم کوتاهه:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Mason ، Dead Silence
(14-06-2014، 14:48)Magician GiЯL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا سنگین تر بودی..امضارو نگا-_-

من آیسان نیستم کِ ._. !

امضام ؟ :|

امضام چیه ؟ ._.

تو کیستی ؟ :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 136
 سپاس شده توسط T A R A ، Mᴏsᴇs
(14-06-2014، 14:47)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ی سوالی بپرسم ؟ ._.

بازی آنلاین خانه متروکه 2 - ترسناک ماجراجویی فلش  رو دارید بازی میکُنید ؟ ._.

آرع :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://flashkhor.com/playg.php?code_game=569

-_-
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(14-06-2014، 14:48)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:47)Magician GiЯL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:45)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پری خوب شد اومدی cry girl

این پریا نیستش.

پ کیست؟
تو کیستی؟ ._.

نازنین ..
(14-06-2014، 14:48)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:45)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پری خوب شد اومدی cry girl

این پریا نیستش.

پ کیست؟
تو کیستی؟ ._.
تو سارایی.ولی معلوم نیست من کیم.
(14-06-2014، 14:49)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:48)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:46)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:40)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:39)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی ! .__.

چه زود میرین جلو :| >__<

رضا؟! :|
تارا:|
هییییممم ._. رضا -_-
(14-06-2014، 14:43)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..
پــریوووو ^_^
(14-06-2014، 14:44)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تــآرآ گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 136

صبـــآcry girl
تـــوله >__< ♥
تارا:V

رضا @_@
تاراـ_ـ

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط T A R A
(14-06-2014، 14:46)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:44)~JaSmIn~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تــآرآ گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 136

صبـــآcry girl
تـــوله >__< ♥

عــِـهـــِــع ..
دلـم تنگـ شده بود گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 136
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 136
 سپاس شده توسط T A R A
(14-06-2014، 14:48)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:45)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی چی بگم ؟ .-.

خلاصه !

بعلههههه !!! @_@

انگشت شصت |:
عینک ندارم |:

سپاس کو ؟ ! میدونی چقد وقت گذاشتم تا شخصیتتو باز گو کنم ؟ -_-*

انگش وسـط :|

چرا عینکی هسی +_+
کوتوله نمیشه گف :| ولی زرافه هم نیستی +_+ :|

جونه خودت ؟ +_+ اتفاقا بچه مثبت و خرخونی -_- *
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ

ی چی بگم ؟ .-.

خلاصه !

بعلههههه !!! @_@

انگشت شصت |:
عینک ندارم |:
آفرین *._.*
امیدوارم کردی *._.*

(14-06-2014، 14:49)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:46)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی چی بگم ؟ .-.

خلاصه !

بعلههههه !!! @_@

من چی من چی ؟ *._.*

تو هم همینطوری هستی -_- *

ولی عینکی نیستی :|

سرو گوشت تو کلاس میجنبه :|

شیطونی :||||

ولی منحرف نیستی -_-*
صب کن از کارنامم ک اومد عکس بگیرم دهنت سرویس !عرفانم میدونه من هر هفته ب دلایل زشت و مبهم اخراجم !
برو برو الکی لاف هم نیا *._.*
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 136
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Mᴏsᴇs

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان