امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2

چه خوب خخخخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
توک چشمات خیلی قشنگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(15-07-2020، 16:35)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2020، 16:34)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2020، 16:32)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2020، 16:21)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه حرفی بزنید
صحبتی
بحثی
دعوایی
کل کلی
.____.

خیلی بیشووووووری Angry

بیا فش دادم . من سلطان جرئت حقیقت شدم Bf8
بیشعور خودتی:|||

خداشفا:|||||

من چیکار کنم اون گفت فش بده . تو هم دم دست بودی دادم. من ببینم میدم

آفرین سلطان
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
:ngh:
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، سهَ‌ند
(15-07-2020، 16:32)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2020، 16:21)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه حرفی بزنید
صحبتی
بحثی
دعوایی
کل کلی
.____.

خیلی بیشووووووری Angry

بیا فش دادم . من سلطان جرئت حقیقت شدم Bf8
مراقب خودت باش سلاطینو میگیرن
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Đęąđ.ğïřł
بیاین هشتگ راه بندازین من مدیر شم این دم اخری ._____‌.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(15-07-2020، 16:56)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2020، 13:44)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@خوشتیپ
@پسر
@مدیر
اینا اکانت های من در سال 2015 بودن.

برو بابات مسخره کن اینا ماله 2012 است

@"GOD_OF_SPEED"

(15-07-2020، 16:52)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2020، 16:46)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه حرفی بزنید
صحبتی
بحثی
دعوایی
کل کلی
.____.

ببینید سیروان رفته چه خلوته نه حرفی میزنیم نه صحبتی
نه بحثی نه دعوایی نه کلکلی

ن توهمی ن عکس فیکی)):
حیف شد جوون خوبی بود ولی عمرش به انجمن نبود))":

چه رعدو برقی میزنه چ سیلی‌میاد.____.

اره واقعا شمارشو دارم میخای بهت بدم Sleepy  Wink  Wink  Smile  Smile

اینا چیه

وایکینگ‌ها مهم‌ترین اقوامی بودند که در نروژ سکنی داشتند. از سده چهاردهم تا ۱۸۱۴ پادشاهان دانمارکی بر نروژ به صورت بخشی از قلمرو خود حکومت می‌کردند، نروژ، در پایان جنگ‌های ناپلئونی، کوشید تا مجدداً خودمختار گردد، ولی این کشور به زیر حکمرانی پادشاهان سوئدی درآمد، هرچند به پارلمان مجزای نروژ استقلال زیادی داده شد. رشد ملی‌گرایی در نروژ فشار بسیاری را بر اتحاد با سوئد وارد کرد، در ۱۹۰۵ - به دنبال رأی نروژیان مبنی بر لغو این اتحاد - اسکار دوم پادشاه سوئد ادعای خود را بر تاج نروژ رها کرد تا جدایی صلح‌آمیز این کشور میسر شود. به دنبال رد پذیرش تخت سلطنت نروژ از سوی یک شاهزاده سوئدی، با مراجعه به آراء عمومی پرنس کارل دانمارکی - با لقب هاکون هفتم - پادشاه نروژ شد. نروژ در جنگ جهانی اول بی‌طرف بود و در جنگ جهانی دوم نیز اعلام بی‌طرفی کرد، ولی به دست نیروهای آلمانی اشغال شد (۱۹۴۰). آلمانها دولت دست‌نشانده‌ای به رهبری ویدکون کویسلینگ برپا کردند. نروژ طی سال‌های ۱۹۴۰ تا ۱۹۴۵ در اشغال آلمان بود و قسمت‌های زیادی از کشور طی جنگ ویران شد و ساختمان‌ها، کارخانجات، و بخش عمده شهرها بمباران و با خاک یکسان شد. بیشتر اجناس کمیاب شدند و بسیاری از مردم دوران سختی را تجربه کردند.
نام تصویر زاده همسر درگذشته
I هاکون چهارم هاکونسون
هاکون پیر
۱۲۱۷–۱۲۶۳ Kong Haakon Haakonsson PI III 1.jpg ح. ۱۲۰۴
Folkenborg
پسر نامشروع هاکون سوم و اینگا وارتایگ Margrete Skulesdatter
۲۵ مه ۱۲۲۵
برگن
چهار پسر ۱۶ دسامبر ۱۲۶۳
ک*رکوال
۵۸–۵۹ سال
I هاکون هاکونسون
هاکون جوان
۱۲۴۰–۱۲۵۷ Kong Haakon den Unge PI IV 1.jpg ۱۰ نوامبر ۱۲۳۲
برگن
پسر دوم هاکون چهارم و Margrete Skulesdatter Rikissa Birgersdotter
ح. ۱۲۵۱
اسلو
یک پسر ۵ مه ۱۲۵۷
تنسبرگ
۲۴ سال
I ماگنوس ششم هاکونسون
Magnus the Law-mender
۱۲۵۷–۱۲۸۰ Magnus Haakonsson (Stavanger cathedral).jpg ۱ مه ۱۲۳۸
تنسبرگ
پسر سوم هاکون چهارم و Margrete Skulesdatter اینگه‌بورگ دانمارک

(15-07-2020، 16:56)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2020، 13:44)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@خوشتیپ
@پسر
@مدیر
اینا اکانت های من در سال 2015 بودن.

برو بابات مسخره کن اینا ماله 2012 است

@"GOD_OF_SPEED"

(15-07-2020، 16:52)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2020، 16:46)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه حرفی بزنید
صحبتی
بحثی
دعوایی
کل کلی
.____.

ببینید سیروان رفته چه خلوته نه حرفی میزنیم نه صحبتی
نه بحثی نه دعوایی نه کلکلی

ن توهمی ن عکس فیکی)):
حیف شد جوون خوبی بود ولی عمرش به انجمن نبود))":

چه رعدو برقی میزنه چ سیلی‌میاد.____.

اره واقعا شمارشو دارم میخای بهت بدم Sleepy  Wink  Wink  Smile  Smile

اینا چیه

وایکینگ‌ها مهم‌ترین اقوامی بودند که در نروژ سکنی داشتند. از سده چهاردهم تا ۱۸۱۴ پادشاهان دانمارکی بر نروژ به صورت بخشی از قلمرو خود حکومت می‌کردند، نروژ، در پایان جنگ‌های ناپلئونی، کوشید تا مجدداً خودمختار گردد، ولی این کشور به زیر حکمرانی پادشاهان سوئدی درآمد، هرچند به پارلمان مجزای نروژ استقلال زیادی داده شد. رشد ملی‌گرایی در نروژ فشار بسیاری را بر اتحاد با سوئد وارد کرد، در ۱۹۰۵ - به دنبال رأی نروژیان مبنی بر لغو این اتحاد - اسکار دوم پادشاه سوئد ادعای خود را بر تاج نروژ رها کرد تا جدایی صلح‌آمیز این کشور میسر شود. به دنبال رد پذیرش تخت سلطنت نروژ از سوی یک شاهزاده سوئدی، با مراجعه به آراء عمومی پرنس کارل دانمارکی - با لقب هاکون هفتم - پادشاه نروژ شد. نروژ در جنگ جهانی اول بی‌طرف بود و در جنگ جهانی دوم نیز اعلام بی‌طرفی کرد، ولی به دست نیروهای آلمانی اشغال شد (۱۹۴۰). آلمانها دولت دست‌نشانده‌ای به رهبری ویدکون کویسلینگ برپا کردند. نروژ طی سال‌های ۱۹۴۰ تا ۱۹۴۵ در اشغال آلمان بود و قسمت‌های زیادی از کشور طی جنگ ویران شد و ساختمان‌ها، کارخانجات، و بخش عمده شهرها بمباران و با خاک یکسان شد. بیشتر اجناس کمیاب شدند و بسیاری از مردم دوران سختی را تجربه کردند.
نام تصویر زاده همسر درگذشته
I هاکون چهارم هاکونسون
هاکون پیر
۱۲۱۷–۱۲۶۳ Kong Haakon Haakonsson PI III 1.jpg ح. ۱۲۰۴
Folkenborg
پسر نامشروع هاکون سوم و اینگا وارتایگ Margrete Skulesdatter
۲۵ مه ۱۲۲۵
برگن
چهار پسر ۱۶ دسامبر ۱۲۶۳
ک*رکوال
@"GOD_OF_SPEED"
۵۸–۵۹ سال
I هاکون هاکونسون
هاکون جوان
۱۲۴۰–۱۲۵۷ Kong Haakon den Unge PI IV 1.jpg ۱۰ نوامبر ۱۲۳۲
برگن
پسر دوم هاکون چهارم و Margrete Skulesdatter Rikissa Birgersdotter
ح. ۱۲۵۱
اسلو
یک پسر ۵ مه ۱۲۵۷
تنسبرگ
۲۴ سال
I ماگنوس ششم هاکونسون
Magnus the Law-mender
۱۲۵۷–۱۲۸۰ Magnus Haakonsson (Stavanger cathedral).jpg ۱ مه ۱۲۳۸
تنسبرگ
پسر سوم هاکون چهارم و Margrete Skulesdatter اینگه‌بورگ دانمارک

@"Ɗєя_Mσηɗ "
@"sh.99"
@ρσєѕɪ
شما که هستین لا اقل بیاین یه حرفی بزنیم

@Ɗєя_Mσηɗ
مزاحمت ایجاد نکن.

گوسفند اسم یارو ک**کواله به من چه ربطی داره؟
مگه من انتخاب کردم؟

اسم یارو کیر کواله نه اونی که تو فکر میکنی.
زیر ک یه ا بزار.
Everything is Temporary(:
(15-07-2020، 19:18)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ike
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(15-07-2020، 20:01)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2020، 19:18)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ike

درم پشت سرت ببند.لطفا!:ngh:
زود بیا امشب میخواییم بترکونیم:ngh:
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(15-07-2020، 20:02)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-07-2020، 20:01)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ike

درم پشت سرت ببند.لطفا!:ngh:
زود بیا امشب میخواییم بترکونیم:ngh:

هههه.-.ike

چیو بترکونینike
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان