امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

ایمان اون شکلکی ک گذاشتی یه خورده مشکوکه :|
 سپاس شده توسط Mason
آگهی
(26-05-2014، 20:13)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بیشدر رپ گوش میدم *-_-*

گُلا آدم افسرده ای هستم :/ -_-

رپ رو چه به افسردگی ؟ :|

6 & 8 گوش بده ! گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 131
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Wanton
(26-05-2014، 20:13)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:11)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هستم داخلشون ؟؟ Confused

گفتگو مدیر ثابت جدید نداره ! Angel
پـــــس لیستو بگـــو پیلیز |: اگه گفتگو ندارع دیگه غیر از منو رها کس دیگه ای فعالیت نمیکنه از مدیرا ||:
 سپاس شده توسط Wanton
جانم رُزی -_- !؟

چی شد اون موضوع ؟ :/

کنسل شد !؟ :/
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mason
(26-05-2014، 20:15)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمان اون شکلکی ک گذاشتی یه خورده مشکوکه :|

واسه چی باید مشکوک باشه ؟

جوابتو دادم که !
 سپاس شده توسط Mason
(26-05-2014، 20:13)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام !!

ستـی .. )":

.
.
.

نـه آیسـان -ـــــ-
.
.
.
مـرضـی من خودمم کسیو نـدارم اینجـوری خودمو دوس داشتـه بـآشه نمیدونم من چـرا اینجـوری درومـدم !!

چی گفتـم اصـن -ـــــ-

ایـش !
|:
 سپاس شده توسط Dead Silence
(26-05-2014، 20:15)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضیه جان هرکی رپ گوش میده افسردس ؟ :|

از نظر من آره :/
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Wanton
(26-05-2014، 20:10)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـــــــــــــــــع |: ســـ بکس $_$

سلام شامپانزه .__.
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(26-05-2014، 20:06)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:05)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:03)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:02)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رز این بازی کال اف رو توضیح میدی جریانش چیه؟

یه قیمت هست یه صابون با یه شبح Angel
اها
منم این بازی دلتارو توضیح بدم؟
نه خودم میدونم ...

تشکیل شده از دال .. لام .. ت ..الف ..

این مخففشه رز

اسم کاملش هسdelta force black hawk down
ماجرا اینه که هلیکوپترت که اسمش بلک هاکه
میری وسایل داغون میکنی اسیر ازاد میکنی 
ولی اگه بری مرحلهirene
هلیکوپتر اومده بود دنبالت ولی بش ار پی جی میخوره و موقعیت اضطراریشو اعلام میکنه و سقوط میکنه و تمامی سربازا میمیرن و ت باید تلافی کنی ولی یه هلیکوپتر دیه هم از بین میره و تو و دوستات ت مرحلهviolent soldiersمیرید دشمنارو میکشید اماخبر میرسه ک تمامی دوستات مردن و ت میری اسلحه های دشمنارو از بین میبری و تانکا رو باید سالم به گاراژ ببری و مرحله اخر باید رهبرشونو بکشی و تمام
شونزده مرحله داره و خیلی سخته
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 131

سپاس شده توسط Mason
(26-05-2014، 20:15)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پـــــس لیستو بگـــو پیلیز |: اگه گفتگو ندارع دیگه غیر از منو رها کس دیگه ای فعالیت نمیکنه از مدیرا ||:

تو ، دو تا مدیر واسه موسیقی ، یه مدیر واسه سینما ( محمد ! ) 

همیناست دیگه ..
 سپاس شده توسط Mr.Robot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان