امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 146 (2) ஜ۩۩ஜ

بــسی بچـهای انجمن لـآل شدند [: !

مـیدانـم -ـ- !

سخــت است |: .. !
آگهی
هـعی !

شب تر میام ! :|

اومدیم اوسکول شدیم |:

خدافظ ..
(19-06-2014، 22:11)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

......

چـیکار مـیکنی تْ !؟ |:

(19-06-2014، 22:14)றДЯZ!Єђ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـعی !

شب تر میام ! :|

اومدیم اوسکول شدیم |:

خدافظ ..

تـینـآ -ــ- !
بـه صـآبر بگـو !
|: .. !
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(19-06-2014، 22:15)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 22:11)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

......

چـیکار مـیکنی تْ !؟ |:
لینک ی عکس بود خراب بود |: یکسره ویرایش کردم |:
(19-06-2014، 22:12)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 22:10)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 22:06)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 22:01)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 21:58)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برنامه opera mini رو گوشیت نصب کن بدون فیلتر شکن برو حال کن

گوشی نوکیـآم روش نصبه . . . اصـلا اینترنت نمیره که . با گلکسی یـآنگ میرفتم میومد. . . دیگه حال نمیده .

علی یه خصوصی بده کارت دارم .

الان که با ایرانسل اومدم سرعتم با لاک پشت کل انداخته

اسکلم کردی km player رو دان کردم نصب نشد!!!!

سرعت منم پایینه .

اسکلی دیگه . من که گفتم دانلود کردم نصب نشد و. تو چرا 2 باره دان کردی ؟ ؟ ؟

خصوصی بده یه چی بهت بگم .

چون جوگیر شدم Big Grin
الان کنسرت انریکه رو دارم با کامپیوترم دان میکنم
+ موزیک ویدیو I'm freak

انریکه ایگلسیاس ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://t2-11.blogfa.com/
بیا گوش کن انلاین . حال کن .
رعایت ادب الزامیست :|

Just For Fun ..
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
غزول . برو گفتگو آزآد . . . بچه ها هستن .
(19-06-2014، 22:16)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 22:15)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

......

چـیکار مـیکنی تْ !؟ |:
جـز
[ ...... ] چـیز دیگـه نبـود !؟ ..

(19-06-2014، 22:18)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتگو آزاد کجـا !؟ ..
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
(19-06-2014، 22:16)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 22:12)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 22:10)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 22:06)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 22:01)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوشی نوکیـآم روش نصبه . . . اصـلا اینترنت نمیره که . با گلکسی یـآنگ میرفتم میومد. . . دیگه حال نمیده .

علی یه خصوصی بده کارت دارم .

الان که با ایرانسل اومدم سرعتم با لاک پشت کل انداخته

اسکلم کردی km player رو دان کردم نصب نشد!!!!

سرعت منم پایینه .

اسکلی دیگه . من که گفتم دانلود کردم نصب نشد و. تو چرا 2 باره دان کردی ؟ ؟ ؟

خصوصی بده یه چی بهت بگم .

چون جوگیر شدم Big Grin
الان کنسرت انریکه رو دارم با کامپیوترم دان میکنم
+ موزیک ویدیو I'm freak

انریکه ایگلسیاس ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://t2-11.blogfa.com/
بیا گوش کن انلاین . حال کن .

چرا نمیفهمی با ایرانسل اومدم فلش

بله ایگلسیاس, یکی از فنای درجه یکش هستم ولی چون همه اینجا دایرکشنر هستن منم مجبورم آواتار زین بذارم
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
(19-06-2014، 22:18)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2014، 22:16)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

......

چـیکار مـیکنی تْ !؟ |:
جـز
[ ...... ] چـیز دیگـه نبـود !؟ ..

(19-06-2014، 22:18)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتگو آزاد کجـا !؟ ..

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان