امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(22-01-2022، 17:56)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-01-2022، 22:54)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم مجبورم بگم عه چه باحال بعد اینو ول کن یه بار دیدم گوشیم ساعت 2 نصف شب داره زنگ میخوره ورداشتم دیدم زده تماس تصویری Dodgy  از تل . خب این چیهه
ختر میبود مهم نبود ها ولی خب پسر بیشعور که ساعت 2 زنگ میزنه اونم تصویری

کلاس چندمی ارش؟

9

(22-01-2022، 2:53)Âɴɢ℮ℓ Evιℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازدواج کردم.
ترجیح میدم وقتم رو به خونه و بچه هام صرف کنم!!
گه خوردمTelegh_01

اوه اوه بخون بازه زمانی مهمیه

(22-01-2022، 15:08)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-01-2022، 21:59)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوممم هومم

چرااا نیستید؟ اینجا قبلا با همین اعضا هفته ای یه گ.آ تموم میکرد به کجا رسیدیم که هر 6 ماهی یه گ.آ میزنیم. به خودتون بیاین بیاین بالا فعال باشید
@شـــقآیــق  
@*VENUS*  
@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@βάરãɲ                                                          
@BIG-DARK

@Prometheus  
@моои
@ᗩᐯᗩ⁷
    @_sehun_

@سهَ‌ند
@ѕααяeη

@THEDARKNESS
@_Strawberry_
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

@Setayesh.s
@shghyegh
@Mohlek
@فرنودِ بن گیومرث
@TinaMk
@Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

@*Aɴѕel*
@Ɗєя_Mσηɗ

@BIG-DARK
@Emmɑ

در تلگرام بحث های علمی میکنیم

ای بابا تل گپ زدید اینجارو فراموش کردید دیگه

(22-01-2022، 15:00)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"THEDARNESS"
خودتی لوس

ساکت ساکت لوس تویی و تمامم

(22-01-2022، 14:51)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-01-2022، 21:59)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوممم هومم

چرااا نیستید؟ اینجا قبلا با همین اعضا هفته ای یه گ.آ تموم میکرد به کجا رسیدیم که هر 6 ماهی یه گ.آ میزنیم. به خودتون بیاین بیاین بالا فعال باشید
@شـــقآیــق  
@*VENUS*  
@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@βάરãɲ                                                          
@BIG-DARK

@Prometheus  
@моои
@ᗩᐯᗩ⁷
    @_sehun_

@سهَ‌ند
@ѕααяeη

@THEDARKNESS
@_Strawberry_
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

@Setayesh.s
@shghyegh
@Mohlek
@فرنودِ بن گیومرث
@TinaMk
@Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

@*Aɴѕel*
@Ɗєя_Mσηɗ

@BIG-DARK
@Emmɑ

من ک انگار محو شدم کسی نمیبینه اصلا /=

از بس بی کم محبتی خب تگشون کن باهاشون حرف بزن از چیزم شروع کن اول نمیگم دیگه همون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، shghyegh ، βάરãɲ
آگهی
(22-01-2022، 17:34)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2022، 12:33)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره میدونست ولی الان شاید یادش رفته باشه
اونا تنها رویاشون ازدواجه واسه همین واسشون مهمه

برا کسی ک احساست مهم نی حقش خط خوردنه ، بارزش تر از این حرفایی :}
گوشم از این رویا ها پر شده ^^ کم کم عقیدم داره تطبیق داده میشه  Rolleyes

(22-01-2022، 1:17)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

https://pin.it/7wsMAwh
بنظرتون چرا انقد ازش خوشم اومد؟

از ؟

از کلیپع دیه:«
نآشِنآسَم(:
(22-01-2022، 18:09)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2022، 17:56)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

9

گه خوردمTelegh_01

(22-01-2022، 15:08)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در تلگرام بحث های علمی میکنیم

(22-01-2022، 15:00)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"THEDARNESS"
خودتی لوس

(22-01-2022، 14:51)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ک انگار محو شدم کسی نمیبینه اصلا /=

از بس بی کم محبتی خب تگشون کن باهاشون حرف بزن از چیزم شروع کن اول نمیگم دیگه همون

نوبت اول ریدم Sad
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگو آزاد | نُسخه [465] 13
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
(22-01-2022، 19:16)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2022، 18:09)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوبت اول ریدم Sad

امتحانای نویت دوم که سراسریه خیلی مهمههه
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(22-01-2022، 18:08)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جا داره روز ماد و روز زن رو به همه زنان ایران تبریک بگم
مخصوصا به ننه جون خودم @shghyegh Telegh_01
یادت باشه من اولین نفری بودم که روز مادرو بهت تبریک گفت

چ ناسزایی بگم بهت Telegh_59 Telegh_01
=/
/=

ناشناس -_-
(22-01-2022، 19:43)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2022، 18:08)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جا داره روز ماد و روز زن رو به همه زنان ایران تبریک بگم
مخصوصا به ننه جون خودم @shghyegh Telegh_01
یادت باشه من اولین نفری بودم که روز مادرو بهت تبریک گفت

چ ناسزایی بگم بهت Telegh_59  Telegh_01

عه مامانی جونم Sad چرا؟

وضعیت خودم:ggre
 سپاس شده توسط shghyegh
(22-01-2022، 19:44)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2022، 19:43)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ ناسزایی بگم بهت Telegh_59  Telegh_01

عه مامانی جونم Sad  چرا؟

وضعیت خودم چیه مرتیکه از خداتم باشه Dodgy Telegh_01

@THEDARKNESS
دوتا پ.خ اخرتو پاک کردم اشتباهی Telegh_01
=/
/=

ناشناس -_-
(22-01-2022، 19:47)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-01-2022، 19:44)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه مامانی جونم Sad  چرا؟

وضعیت خودم چیه مرتیکه از خداتم باشه Dodgy  Telegh_01
از خدامونم هست منتها لفظش به من نمیاد. Tongue
جوش نزن دنیا دو روزه بدون ننه جون میشه 1/5 روز
(استیکری که داره با صورت پوکر سیگار میکشه و دود میده بیرون)

(22-01-2022، 19:47)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه مامانی جونم Sad  چرا؟

وضعیت خودم چیه مرتیکه از خداتم باشه Dodgy  Telegh_01

@THEDARKNESS
دوتا پ.خ اخرتو پاک کردم اشتباهی Telegh_01

برو نبینمت

(21-01-2022، 21:58)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجبااااا

هوممم هومم

@شـــقآیــق  
@*VENUS*  
@SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@βάરãɲ                                                          
@BIG-DARK

@Prometheus  
@моои
@ᗩᐯᗩ⁷
    @_sehun_

@سهَ‌ند
@ѕααяeη

@THEDARKNESS
@_Strawberry_
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

@Setayesh.s
@shghyegh
@Mohlek
@فرنودِ بن گیومرث
@TinaMk
@Âɴɢ℮ℓ Evιℓ

@*Aɴѕel*
@Ɗєя_Mσηɗ

@BIG-DARK
@Emmɑ

دارم به زندگیم میرسم
نآشناس
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، شـــقآیــق
برا ماماناتون چی گرفتین؟._____.
Nashenas(:
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان