امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ

(22-05-2014، 13:58)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عع اصن یادم نبود امیر دوست پسرشه :|

خو ویرایش میشه :

مرضیه فقد به امیر سپاس میده هار هار هار بمونید تو کفش :|

دوس پسر کیلو چنده !؟ |: ..

توبرو شوور خودتو جمع کن ../: ..

آیسان یاده اونروز تو پ خ بم چی گفتی !؟ |: به فلانی رو نده !؟ حالا خودت داری همه پستاشو سپاس میدی ( ._.)

دو ثانیه رو حرفت واستا ! Shy
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ERF@N ، Brooklyn Baby
آگهی
(22-05-2014، 14:00)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 13:57)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 13:56)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضیه فقد ب عرفان سپاس میده هار هار هار بمونید تو کفش :|

عرفان لیاقت سپاسایه منو نـداره -_- ||:

هروقت عذر خواهی کرد به اونم میدم -_-
:|

به تو هم میده؟؟ مرضیه به همه نده دیگه! این امیر باید جلوتو بگیره-__- آلوده کردی تمام مردان شهر را!
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence ، Brooklyn Baby ، F A R ! N
(22-05-2014، 13:57)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 13:55)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا اینقد نگین خز !!!
کلمه خز دیگه خز شده !
باس بگین چیپ ((:

چیپ چیپ چیپ چیپ چیپ چیپ چیپ چیپ چیپ چیپ چیپ چیپ چیپ چیپ ......

ببیند بچه ها عرفان چقد خوب مشقاشو نوشته !
هعی ... چی میشد شما هم ازش الگو میگرفتین ...
چه قدر عرفان با استعداده !
چه قد زود یادگرفت (((=

آفرین رو سفیدم کردی (((((=
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ 128

سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ERF@N
(22-05-2014، 14:01)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان یاده اونروز تو پ خ بم چی گفتی !؟ |: به فلانی رو نده !؟ حالا خودت داری همه پیزاشو سپاس میدی ( ._.)

من شور ندارم چرا چرت میگی :| ؟

من دارم پیزاشو سپاس میدم ؟ عزیزم گفتم سپاس بده ولی شاخش نکن ..

من کجا دارم الان شاخش میکنم ضایع ؟ :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ 128
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Brooklyn Baby ، ERF@N
(22-05-2014، 14:01)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 13:58)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عع اصن یادم نبود امیر دوست پسرشه :|

خو ویرایش میشه :

مرضیه فقد به امیر سپاس میده هار هار هار بمونید تو کفش :|

آیسان یاده اونروز تو پ خ بم چی گفتی !؟ |: به فلانی رو نده !؟ حالا خودت داری همه پستاشو سپاس میدی ( ._.)

فلانی=عرفان

چه قدر تو حرص میخوری از دست من آیس @_@
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dead Silence ، Ƒαкє ѕмιƖє
(22-05-2014، 13:59)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 13:57)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 13:56)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید حالا بده-__-

بده دیگه! حالا اگه داد! خودم میام میگیرما!

سپـآس نمیدم بت ! /: ..

آدم فروشی کردییی تو -_- ..
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ERF@N ، Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє
(22-05-2014، 14:02)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببیند بچه ها عرفان چقد خوب مشقاشو نوشته !
هعی ... چی میشد شما هم ازش الگو میگرفتین ...
چه قدر عرفان با استعداده !
چه قد زود یادگرفت (((=

آفرین رو سفیدم کردی (((((=

من تو صفحه قبلی چی گفتم ؟ :|

کی ب کی میگه خر :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ 128
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
فرین به عرفان آفرین نگو|:
میاد میگه الان این خودشو میچسبونه به من|:
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
مرضیه اون فلان کس عرفان بود ؟ :|

نخیر عرفان خان .. اوشون جنسش مونثه :|

سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dead Silence
(22-05-2014، 14:02)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 14:00)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|

به تو هم میده؟؟ مرضیه به همه نده دیگه! این امیر باید جلوتو بگیره-__- آلوده کردی تمام مردان شهر را!

زهـرمـآر /:

باز منحرف بازی شروع شد .. =_=
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان