امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(04-07-2022، 23:49)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2022، 22:37)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوالات گزینه هاش آنقدر نزدیک هم بود که نمیدانم خراب کردم یا خوب دادم

ایشالا خوب دادی نگران نباش
مرسی
خدا کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
آگهی
@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

شکر چه خبر؟
چکارا میکنی؟
Nashenas(:
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(04-07-2022، 13:41)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=))))))

از شدت شلوغ بودنه صدا این شکلیه =)

بسه به مولا
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(04-07-2022، 20:06)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2022، 20:06)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نشه

راهکار خوبی بود=×
دست بوستونه
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(04-07-2022، 18:46)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2022، 17:48)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشمام یادته منو *-*
بهله بنفش شدیم  Cool
به سلامتی (:
منم این یه سال زیاد فلش نیمدم ولی خب در عین حال تمام دروس رو تر زدم :|
ما چاکرتم هستیم مشتی ( لاتیشو پر نکن:v )

اره دیگه یادمه
به به
سلامت باشی ^^
جررررررررررررررررررر طوری نیس ایشالا سالا بعدش
خاک پاتیم داوشم(کردم پر)
چقدر طرز حرف زدنت تغییر کرده حاجیD:

بنازم مختو سید *-*
Cool
تنت سلامت Heart
مسئله پدر مادره :|
بند کفشتم گره بزن خفه شیم :>
رفیق ، گذر زمان و خیلی چیزا روم تاثیر گذاشتهD:

(04-07-2022، 19:04)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2022، 17:48)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سال و 7 8 روزه

پشمام یادته منو *-*
بهله بنفش شدیم  Cool
به سلامتی (:
منم این یه سال زیاد فلش نیمدم ولی خب در عین حال تمام دروس رو تر زدم :|
ما چاکرتم هستیم مشتی ( لاتیشو پر نکن:v )
نمیدونم کدوم شهری ولی بهت توصیه میکنم بجز گارانتی خودش جا دیگه ندی تعمیر. گوشی که نمیدونم ولی یه بار کامپیوترم رو یه جا بجز جایی که خریده بودم بردم زدن به فناش دادن ۷۰۰ رفت تو پاچم. اون جایی که بردم خیلی ازش تعریف میکردن

فعلا با گارانتی صحبت کردم قراره ارسالش کنم بره گارانتی
امروزم میبرم نشون فروشنده میدم گفت بیار ببینمش

(04-07-2022، 20:06)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-07-2022، 18:48)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیطون میگه بزنم پس کلش قد قد کنه :>
اینجا انقده گرمه که نگو
مثلا استان کوهستانیه ها ولی هوای اینجا شرجی شده نمد چرا:/

شیطون پشمک میخوره با رنگ خوراکی اضافی:/
وای ننه حالا اینجا برعکس میخوای هی کاپشن بزاری تو کمد تمیشههه

شکلاتی دیگه آره؟:v
مگ کجایی ک با کاپشن میری و میای؟ :|
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگو آزاد | نُسخه [465] 127
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، _ƇRAƵƳ_
(05-07-2022، 11:55)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2022، 18:46)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره دیگه یادمه
به به
سلامت باشی ^^
جررررررررررررررررررر طوری نیس ایشالا سالا بعدش
خاک پاتیم داوشم(کردم پر)
چقدر طرز حرف زدنت تغییر کرده حاجیD:

بنازم مختو سید *-*
Cool
تنت سلامت  Heart

(04-07-2022، 19:04)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم کدوم شهری ولی بهت توصیه میکنم بجز گارانتی خودش جا دیگه ندی تعمیر. گوشی که نمیدونم ولی یه بار کامپیوترم رو یه جا بجز جایی که خریده بودم بردم زدن به فناش دادن ۷۰۰ رفت تو پاچم. اون جایی که بردم خیلی ازش تعریف میکردن

یس یس:=
همون کشوری که تو اروپاست ولی از اروپا جداس

(05-07-2022، 8:54)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راهکار خوبی بود=×
دست بوستونه
پرفکت

(05-07-2022، 1:03)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

شکر چه خبر؟
چکارا میکنی؟

سلامتی بیکارییییی هیچ به هیچ شما چی

(04-07-2022، 21:20)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2022، 14:46)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه خب بخون نخونی خوب نمیشیTelegh_01

تلاشمو میکنم D:
چطور دادی تو ؟

هق*-*
دلبر من چطوری؟
مرسی قشنگم منم خوبم

منم خوبم خداروشکر
چخبرا خانوم؟ همه چی خوبه؟
مرسی عزیزم سلامتی شما چه خبر
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، моои
(06-07-2022، 12:23)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2022، 11:55)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنازم مختو سید *-*
Cool
تنت سلامت  Heart

(05-07-2022، 8:54)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست بوستونه
پرفکت

(05-07-2022، 1:03)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

شکر چه خبر؟
چکارا میکنی؟

پس بگو شکلات تلخ باشه نه شیرین D:
شنیدم قاره از قاره جدا باشه ولی کشور از قاره جدا باشه نشنیدم :|
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، THEDARKNESS
(04-07-2022، 20:53)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*صحنه رو ترک می‌کند چون شقا نمدونه شمارش جن ماهه از دسترس خارج شده

هق*-*
دلبر من چطوری؟
مرسی قشنگم منم خوبم

چیزه،darcy یا همچین چیزایی دارت نی همون نام کاربری خزه که مهدکودک بود یادته؟

داش بخدا بزرگ شدم
تل ندارم
-
آبگرم کن به انگلیسی چی میشههه

مرسی دخترک:>
تو خوبی؟

راهکار خوبی بود=×

بزرگا تل ندارن چی دارن؟
تیک تاک
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
چ خلوته :|
ناشناس بگو (;

(04-07-2022، 21:20)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2022، 14:46)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه خب بخون نخونی خوب نمیشیTelegh_01

تلاشمو میکنم D:
چطور دادی تو ؟

هق*-*
دلبر من چطوری؟
مرسی قشنگم منم خوبم

منم خوبم خداروشکر
چخبرا خانوم؟ همه چی خوبه؟
شکرش:*
اره دیگه بد نی شما چه خبر

(06-07-2022، 12:31)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2022، 12:23)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرفکت

پس بگو شکلات تلخ باشه نه شیرین D:
شنیدم قاره از قاره جدا باشه ولی کشور از قاره جدا باشه نشنیدم :|

گفتم بش گفت چششششم به رو چشم
منظورم این بود که از نظر سیاسی جدا کرده خودشو
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط BIG-DARK

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان