امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(25-07-2021، 12:43)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:39)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداروشکر &_&
قلب من با این همه دلبری چیکار کنه؟ ):♡
سلامتیی ؛ داشتم کتابخونه‌مو مرتب میکردم ^^
فیلم و سریال ، طراحی ، گردش و تفریح ، مطالعه و کلا هرکاری از دستم بربیاد .-.

چخبر از تو عزیزم؟

طراحی ؟ o.o چجور طراحی ای ؟
فیلم خوب چی دیدی تو این مدت؟
منم دقیقاااا همینم 25r30
فیلم میبینم . ورزش میکنم تو خونه. کتاب میخونم . تو فلشخور و اینستا میچرخم
و اینکه میرم سر کار
ولی بازم حس غیر مفید بودن دارم. انگار زندگیم داره الکی الکی میگذره روزاش
و دلم به شدتتتتت مسافرت میخواد

انشاءالله سر فرصت یه چنتا عکس میذارم .-.
عاام سریال گیم اف ترونز رو نگاه میکنم ؛ تا آخرای فصل سه دیدمش ..
ای جانم ^^ اره ورزش خیلی میچسبه ^^
بیشتر چه کتابایی میخونی؟
واو چه کاری ؟! &_&
باورش سخته ولی باید بگم منم دقیقا همین حس رو دارم :|
نگو نگوووو ، شمال میخوام ):
 سپاس شده توسط *VENUS*
آگهی
(25-07-2021، 12:45)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:37)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو هوا نیس که. ببین الان بی آبی به کجا رسیده؟ اصفهان. یه سال دیگه میرسه کجا؟ تهران و حومه بجز کرج. دو سال بعدم شمال دیگه
بعد اونوقت باید یه پراید وانت پیدا کنی از این چرخای گنده ببندی بهش تو بیابونا دنبال آب بگردی
رو هوا گفتی 
چرا؟
من رفتم سد امیر کبیر رو نگاه کردم میگفتن پنجاه درصد خالیه 
چقدر کم داشت؟ ده درصد بدبینانه بیست درصد
البته این یه نمونس بقیه جاها رو باید دید 
تو خبرا هم میگن اقدام کردن برا آب جاهای خشک طرح آب شیرین کن مطرح شده سازمان انرژی اتمی دستگاهی ساخت از رطوبت آب میگیره و.... 

نخیر داش آب تموم شده. اونا هم حتما از قبل مونده.
اگه بتونن آب دریای خزر رو هم به کویر لوت انتقال بدن خیلی خوب میشه. بالاخره اونجا ها بیشتر نیازه. اینجا هم قسمتای ساحلیش بیشتر میشه مردم میتونن راحت تر باشن. مسافرا که میان جا خیلی کم میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(25-07-2021، 12:46)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:30)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسام چرا هر دفعه پروفایلتو می‌بینم اخطار داری Telegh_59  Telegh_01
تو قول نداده بودی بچه؟
@"musalick"
اخطارا به جرم بی وفاییه بزرگوار  Telegh_01

نه باباا vvv:
کی بی وفاس بلا؟14k
 سپاس شده توسط Mohlek
(25-07-2021، 12:52)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:45)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو هوا گفتی 
چرا؟
من رفتم سد امیر کبیر رو نگاه کردم میگفتن پنجاه درصد خالیه 
چقدر کم داشت؟ ده درصد بدبینانه بیست درصد
البته این یه نمونس بقیه جاها رو باید دید 
تو خبرا هم میگن اقدام کردن برا آب جاهای خشک طرح آب شیرین کن مطرح شده سازمان انرژی اتمی دستگاهی ساخت از رطوبت آب میگیره و.... 

نخیر داش آب تموم شده. اونا هم حتما از قبل مونده.
اگه بتونن آب دریای خزر رو هم به کویر لوت انتقال بدن خیلی خوب میشه. بالاخره اونجا ها بیشتر نیازه. اینجا هم قسمتای ساحلیش بیشتر میشه مردم میتونن راحت تر باشن. مسافرا که میان جا خیلی کم میشه
اینا قصه است داوش 
غصه من میدونی چیه؟ نهضت بی خود سد سازی که مرحوم مغروق راه انداخت
از درست کردن صنعت فولاد تو کویره 
از سهم کم ما تو شیرین کردن آب خلیج فارسه 
از بزرگترین آب شور کن دنیا سد گتونده 
از کشاورزیه که تو جنوب شلتوک می کاره
اینا باید حل شه
(25-07-2021، 12:46)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:44)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ؛ واییی ارهه ، ببخشید من فراموشکارم -_-
انشای دوستم بود؟ کلا از ذهنم رفته

نه بگو من باهاش کنار میامTelegh_01

یادته می خواستی چشمامو در بیاری؟
هفت شهر عطار

اره اینو یادمه 4fvf
عههههه
(25-07-2021، 12:58)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:46)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادته می خواستی چشمامو در بیاری؟
هفت شهر عطار

اره اینو یادمه 4fvf
عههههه
رفتی طراحی؟ 
لابد سوژه اول  نقاشی پیکر به خون نشسته منه+-+
(25-07-2021، 13:00)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:58)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره اینو یادمه 4fvf
عههههه
رفتی طراحی؟ 

نه هنوز ؛ منتظرم کرونا بره کلاسا باز شه ):
چرا که نه .. میتونه جالب باشه xD
(25-07-2021، 13:01)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 13:00)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفتی طراحی؟ 

واقعا که=)
(25-07-2021، 13:03)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 13:01)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا که=)

سعی میکنم بدون درد باشه .-.
(25-07-2021، 13:04)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 13:03)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا که=)

سعی میکنم بدون درد باشه .-.

کاش خدا جز شهدا حسابم کنه(=

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان