امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(04-07-2021، 20:27)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 20:25)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم Big Grin

بخدا پیشنهاد داد اما به زبان کوردی با ویس اونورم ایسان نفهمید چی میگه به فشش بست Big Grin

من بوق نیستم سیگنالم Tongue

اصن ایسانو از کجا میشناخت
ب قران میکشمت سیروان
اخ دلم خنک شد حقشهههههه cry2

(04-07-2021، 20:25)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم Big Grin

بخدا پیشنهاد داد اما به زبان کوردی با ویس اونورم ایسان نفهمید چی میگه به فشش بست Big Grin

من بوق نیستم سیگنالم Tongue

@لــــــــــⓘلی

جاهای دیگه سوخته Angel

توهم نزن باو .. اعصابم خورده برو گمشو -«-
از طریق من Big Grin
شما خیلی وقته مارو کشتی با چشاتBd2
یه فش بازی بود بیاو ببین Rolleyes

من گم نمیشم خونمونو بلدم Cool
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
آگهی
(04-07-2021، 20:30)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 20:27)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن ایسانو از کجا میشناخت
ب قران میکشمت سیروان
اخ دلم خنک شد حقشهههههه cry2

توهم نزن باو .. اعصابم خورده برو گمشو -«-
از طریق من Big Grin

سر ب تنت نمیذارم حالا ببین -«-
ایسااااااان مال خودمهههه فهمیدی یا ن -«-
من؟ چشمای من؟ برو خودتو مسخره کن -«-
نگو ک فشک بهش داد :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(04-07-2021، 20:37)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 20:30)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از طریق من Big Grin

سر ب تنت نمیذارم حالا ببین -«-
ایسااااااان مال خودمهههه فهمیدی یا ن -«-
من؟ چشمای من؟ برو خودتو مسخره کن -«-
نگو ک فشک بهش داد :/
ارزو بر جوانان عیب نیس Big Grin

باش مال تو  Sleepy

خودمو انقدر مسخره کردم حوصله ام سر رفته الان نوبت توه.

والله تا جای که یادم فقط فش مثبت ۲۵ بهم میدادن یه  دعوای بود بیا و ببین اون کوردی اونم ترکی Angel
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(04-07-2021، 18:35)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 18:33)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرر.
نه دیگه اون قدر ها هم دست و پا چلفتی نیستم.

+
من که حق الزحمه م رو می‌گیرم.
خدمت به پدر و حق الزحمه گیری؟!؟
برو از خدا بترس
زندگی خرج داره.
منم خدمات می‌دم.
(04-07-2021، 18:53)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوفیست تره
سوفیست چرا؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(04-07-2021، 20:45)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 18:35)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدمت به پدر و حق الزحمه گیری؟!؟
برو از خدا بترس
زندگی خرج داره.
منم خدمات می‌دم.

اگه اونطوری باشه هر فرزندی باید هر سال میلیون ها میلیون به پدر مادرش پول بده
چون بزرگش میکنن
غذا بهش میدن
و نیاز هاشو براورده میکنن
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(04-07-2021، 20:49)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 20:45)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زندگی خرج داره.
منم خدمات می‌دم.

چون بزرگش میکنن
غذا بهش میدن
می‌تونستند از بچه دار شدن جلوگیری کنند خب. لا اله الا الله.
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، *Aɴѕel*
(04-07-2021، 20:49)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زندگی خرج داره.
منم خدمات می‌دم.

چون بزرگش میکنن
غذا بهش میدن
زیر سایه باش،ولی بدون یه روزی باید خودت یه سایه بسازی...
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، فرنودِ بن گیومرث
(04-07-2021، 20:51)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون بزرگش میکنن
غذا بهش میدن

یه میمی بود
که یه معلم دینی میگفت:
یه قطره هم میتونه ادمو بدبخت کنه.بخنسیلفیتقسفعتتقیلنفبلفیقفلیقفس4ل لفیالیفقبغقبفبلس

(04-07-2021، 20:51)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون بزرگش میکنن
غذا بهش میدن
زیر سایه باش،ولی بدون یه روزی باید خودت یه سایه بسازی...

من نمیخوام سایه بسازممممبخ-سثفلهخق5فعغه0خقبفعاقبفغاقفی5لعسظثقب
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Medusa ، فرنودِ بن گیومرث
(04-07-2021، 20:53)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 20:51)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه میمی بود
که یه معلم دینی میگفت:
یه قطره هم میتونه ادمو بدبخت کنه.بخنسیلفیتقسفعتتقیلنفبلفیقفلیقفس4ل لفیالیفقبغقبفبلس
یه بار یه معلم دینی مرد رفت جهنم:-|
هیچکس نفهمید چرا
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Medusa ، فرنودِ بن گیومرث
(04-07-2021، 20:13)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 12:06)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ذهن من که غیرفعاله. خدایان باید بیشتر تمرین کنن. 

که تموم شه بره دیگه. تلخیش نمونه.

اثر منفیه اموزش اون یکی خدایانه =\

خدایانو بیخیال. بیا من بهت آموزش بدم "منفیِ" درسته نه "منفیه".
"منفیه" یعنی "منفی است." cry girl
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Prometheus

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 64 مهمان