امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(04-07-2021، 20:13)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 20:11)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#زن_زلیلم Big Grin

کلا امروز زدی تو کار احساسات Angel  خبریه؟

عالی D:

بده مگه (: ناامید ب زندگی باشم؟!
خوبه دیگه الان (= خوشحال و شاد و خندانم D:
باو من مودیم منو میگیره یهو.. مثلا یهو شب گربه میکنم -«-
Cool

#زندگی_زیباس_البته_با_دیوانگی

ولش کی رل میزنی Angel

یکی از دوستام رو ایسان کراش زدهTelegh_01
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، لــــــــــⓘلی
آگهی
یکی از سخت‌ترین کارها
بدست آوردن رنگ بَدَن با گوآش است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
@لــــــــــⓘلی

یه اسکرین فرستادم حال کن Cool
(04-07-2021، 20:16)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 20:13)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالی D:

بده مگه (: ناامید ب زندگی باشم؟!
خوبه دیگه الان (= خوشحال و شاد و خندانم D:
باو من مودیم منو میگیره یهو.. مثلا یهو شب گربه میکنم -«-
Cool

ولش کی رل میزنی Angel

الان میخای شکر بزنی ت حال من؟!
خب باید بگم موفق شدی -«-
ولی دوستت فاتحشو بخونه :/ بمولا گوششو واست میارم
غلط کرده -«-

(04-07-2021، 20:19)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@لــــــــــⓘلی

نمیفهمم چی نوشته -«- خنگول
Karlina
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(04-07-2021، 20:20)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 20:16)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Cool

ولش کی رل میزنی Angel

خب باید بگم موفق شدی -«-
غلط کرده -«-
اره انقدر حال میده من کلا مرض دارم وقتی ناراحتی شادت میکنم وقتی خوشحالی ناراحت میکنم این است خر بودن

خوب چیه خوشش اومده دیگه Big Grin

پیشنهادم بهش داد
استغفرالله
(((:

•ناشناس•
(04-07-2021، 20:20)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Cool

ولش کی رل میزنی Angel

خب باید بگم موفق شدی -«-
غلط کرده -«-

(04-07-2021، 20:19)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@لــــــــــⓘلی

میدونم نمیفهمی چی نوشته فقط خواستم دلت بسوزه Tongue
(04-07-2021، 20:21)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب باید بگم موفق شدی -«-
غلط کرده -«-
اره انقدر حال میده من کلا مرض دارم وقتی ناراحتی شادت میکنم وقتی خوشحالی ناراحت میکنم این است خر بودن

پیشنهادم بهش داد

سیروااااان خیلی بی شعوری
با اینک میدونم حقیقت نداره اما گند زدی ب حالم -«-
خیلی بوقی خیلیییcry2

(04-07-2021، 20:22)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب باید بگم موفق شدی -«-
غلط کرده -«-

میدونم نمیفهمی چی نوشته فقط خواستم دلت بسوزه Tongue

دلم نمیسوزه -«-
Karlina
(04-07-2021، 20:23)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 20:21)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشنهادم بهش داد

سیروااااان خیلی بی شعوری
خیلی بوقی خیلیییcry2
میدونم Big Grin

بخدا پیشنهاد داد اما به زبان کوردی با ویس اونورم ایسان نفهمید چی میگه به فشش بست Big Grin

من بوق نیستم سیگنالم Tongue

@لــــــــــⓘلی

جاهای دیگه سوخته Angel
(04-07-2021، 20:25)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-07-2021، 20:23)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیروااااان خیلی بی شعوری
خیلی بوقی خیلیییcry2
میدونم Big Grin

بخدا پیشنهاد داد اما به زبان کوردی با ویس اونورم ایسان نفهمید چی میگه به فشش بست Big Grin

اصن ایسانو از کجا میشناخت
ب قران میکشمت سیروان
اخ دلم خنک شد حقشهههههه cry2

(04-07-2021، 20:25)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیروااااان خیلی بی شعوری
خیلی بوقی خیلیییcry2
میدونم Big Grin

@لــــــــــⓘلی

جاهای دیگه سوخته Angel

توهم نزن باو .. اعصابم خورده برو گمشو -«-
Karlina

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 110 مهمان