امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوے آزاد نسخه 314

(27-09-2017، 21:51)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهر همون مهره |:
چ دانشگا باشی چ مدرسه |:

چشم -_-
=)
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
 سپاس شده توسط RedSparrow
آگهی
(27-09-2017، 21:23)PhilosophiasScientiae نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2017، 18:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2017، 17:54)PhilosophiasScientiae نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چوبارو الان کی درست کرده!؟

:||

ما ، اكيپ مدرسمون ...

خوبه؟

شتتتتت
ناموس؟!؟!؟

منم می خواممممم

تو چند سالته مگه؟!

بِه جان جفت بچه هام :||

چی میخوای ؟! در حد چیزای دم دستی مثل جاکلیدی ، گلدون ، منبت و معرق چوب راش و گردو ( اینا VIPهه ) ، و هرچیزی کِه به فکرت میرسه ..
تا قبل عید احتمالا میام تهران ، بهت بدم برم :/

یازدهمم ..
79 ..

+

پارسال که این عَکسا رو گذاشتم یکی دیگ هم خیلی خوشش اومده بود..
خیلی بهم امیدواری داد این رشته رو ادامه بدم ..
قرار بود تابستون بیاد مشهد ...
تمام هٌـــنرمو رو یه طَرح فوق العاده ظریف پیاده کردم ( با اینک یکمم تر خورد :/ )
بعدش هم قرار بود کلا دیگ بره از انجمن و از بچه های فلش ی یادگاری خوب داشته باشه ..
مهرداد و الهه و تا حدودی امیر خبر دارن ماجرا چیه ...
هنوز ک هنوزه تو صندوق قفلش کردم.. نه میدمش به کسی نه دلم میاد خودم استفاده کنم ً‎-_-||‎‎

چقد زود گذشت ._.
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، امیر‌حسین
(27-09-2017، 22:03)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2017، 21:23)PhilosophiasScientiae نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2017، 18:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2017، 17:54)PhilosophiasScientiae نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما ، اكيپ مدرسمون ...

خوبه؟

شتتتتت
ناموس؟!؟!؟

منم می خواممممم

تو چند سالته مگه؟!

چی میخوای ؟! در حد چیزای دم دستی مثل جاکلیدی ، گلدون ، منبت و معرق چوب راش و گردو ( اینا VIPهه ) ، و هرچیزی کِه به فکرت میرسه ..

یازدهمم ..
79 ..

+

تمام هٌـــنرمو رو یه طَرح فوق العاده ظریف پیاده کردم ( با اینک یکمم تر خورد :/ )
بعدش هم قرار بود کلا دیگ بره از انجمن و از بچه های فلش ی یادگاری خوب داشته باشه ..
هنوز ک هنوزه تو صندوق قفلش کردم.. نه میدمش به کسی نه دلم میاد خودم استفاده کنم ً‎-_-||‎‎

چقد زود گذشت ._.
بچه هم داری پس!

نه ، می خوام خودم درست کنم =(

+ عزیزم، منم جات بودم دلم نمیومد به کسی بدم یا خودم ازش استفاده کنم!

آره خیلی زود دیر می شه!

راجبه سنتم ، منم نهمم!
خانه را دزد می زند، کو خانه؟!
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
میگم همه اینجا نخبه و بااستعدادن

فقط من عقب موندم انگار:|
(27-09-2017، 22:03)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما ، اكيپ مدرسمون ...

خوبه؟

شتتتتت
ناموس؟!؟!؟

منم می خواممممم

تو چند سالته مگه؟!

یازدهمم ..
79 ..

+

چقد زود گذشت ._.

خودت استفادش کن!
ارزشش رو نداره!
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
یکم بیشتر حرف بزنید این نسخرو ببندیم 4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
(27-09-2017، 22:15)PhilosophiasScientiae نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما ، اكيپ مدرسمون ...

خوبه؟

شتتتتت
ناموس؟!؟!؟

منم می خواممممم

تو چند سالته مگه؟!

یازدهمم ..
79 ..

+

چقد زود گذشت ._.
بچه هم داری پس!

نه ، می خوام خودم درست کنم =(

+ عزیزم، منم جات بودم دلم نمیومد به کسی بدم یا خودم ازش استفاده کنم!

آره خیلی زود دیر می شه!

راجبه سنتم ، منم نهمم!
ره دوقلو :||

سَخته یکم..! اول هرچیز تو نیاز به یه مکان داری .. برای گرد و خاک و اشغال ریزی :| ، دوما نیاز ب ابزار داری... سوما تا چند بارهم خراب نکنی به دستت نمیاد ..
ولی اگه خیلی علاقه داری میتونی بری صنایع چوب دخترانه .. شما برعکس ما بیشتر منبت و معرق کاری و ظریف کاری کار میکنید .. تهشم میتونی بری شاخه مهندسی دکوراسیون شاخه چوب بخونی ...

‎(:

سال دیگ س انتخاب رشته داری.
دقت کن.. آینده و زندگیت تو همین سال مشخص میشه ..
+
واقعا فکر کردی چند سالمه :||
 سپاس شده توسط Son of anarchy
م ا ل س
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Son of anarchy ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
به سلام ناموسا کسی منو یادش میاد؟:|
(28-09-2017، 18:13)Omid Ramsey نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به سلام ناموسا کسی منو یادش میاد؟:|

تعریفتو زیاد شنیدم
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان