امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•*

(02-03-2021، 22:27)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:24)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب خدا را صدهاا مرتبه شکر
نع از بس بیکارع قصدش همون خرگوش فلک زده بوده:/

بدبخت خرگوش ک وارد این بازی کثیف شد 
برین از درگاه خداوند طلب بخشش و تقوا پیشه کنین این وصله ها یه ما نمیچسبه

@"Iam_RIHAM"
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
آگهی
(02-03-2021، 22:21)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:16)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا ک اصرار میکنی چشم:/ ( البته من هنوز زیاد اینجا رو بلد نیستم میترسم بت نگم بزنی بنم کنی والا معلوم نی بت میاد از اون آدمای قدرتمند اینجا باشی:/)
این ی نمه خله
کلا همش جر و بحث میکنه با من:/ هیییی اما من از بس دختر مودبی ام سعی میکنم چیزی نگم بش:/
ی چیزی بگم بین خودمون بمونه باورت میشه حتی خرگوشا رو از راه ب در کرده:/ میشنه سیگار میکشع باشون:/
و ....
حالا باز یادم اومد تگت میکنم میگم بت:/
ننگ بر تو
عاقا باور نکنین این فقط میخواد منو سیاه کنه
ولی جدای از چرت و پرت و اینا
من به هر کسی میپیچم یا ب هر کسی ک حرفی میزنم بخاطر اینه که اونو مث رفیقم میدونم
الان حسین هس
باران هس
تو هستی و دو سه نفر دیگع که کلا باهاشون احساس راحتی میکنم تو فلش
تخته شیلنگ جنگ تو:/
همه ی اینا عین حقیقه کاربران فلشخور عزیز حتما باور کنید با تشکر♡
تو نع ب خااانم مودب و فرهیخته و متینی مث من بگو شما.
شیر فهم شد؟:/
راستی باران کجاس خبری نی ازش؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Nashenas(:
 سپاس شده توسط Mohlek
(02-03-2021، 22:28)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:28)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهوم!
نمیتونم درکت کنم!
مرض دارم مثل تو خَرَم

اینو که همه میدونن...همه!

حالا چت بود امروز؟ :/
 سپاس شده توسط Emmɑ
(02-03-2021، 22:27)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:24)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب خدا را صدهاا مرتبه شکر
نع از بس بیکارع قصدش همون خرگوش فلک زده بوده:/

همش تقصیر این گور ب گور شده اس:/
آخه خرگوش همممممم؟
خاااااک بر سرت آقا پسمل شتخ( منظورم حسام بود)
Nashenas(:
 سپاس شده توسط Mohlek
(02-03-2021، 22:29)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:21)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ننگ بر تو
عاقا باور نکنین این فقط میخواد منو سیاه کنه
ولی جدای از چرت و پرت و اینا
من به هر کسی میپیچم یا ب هر کسی ک حرفی میزنم بخاطر اینه که اونو مث رفیقم میدونم
الان حسین هس
باران هس
تو هستی و دو سه نفر دیگع که کلا باهاشون احساس راحتی میکنم تو فلش
تخته شیلنگ جنگ تو:/
همه ی اینا عین حقیقه کاربران فلشخور عزیز حتما باور کنید با تشکر♡
تو نع ب خااانم مودب و فرهیخته و متینی مث من بگو شما.
شیر فهم شد؟:/
راستی باران کجاس خبری نی ازش؟
نابود شود انگ تو :/

بعله حاجی سگ فهم شد :/
والا باران کنکور داشت دیگع از فلشخور فرار کرد فعلا :/
ناشناس
 سپاس شده توسط моои
(02-03-2021، 21:18)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 20:47)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بریم**

(02-03-2021، 20:49)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ژوون
ماسک یادت نره شیلدم بزن

مخ کیو بزنیم؟._.
شرمنده دیر جواب دادم دستم بند شد♥️

جوون اون پسرروو
خواهش زیبا♥
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(02-03-2021، 22:24)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:20)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا من خیلی وقته تو نکس وان نرفتم
با اهنگاش حال نمیکنم
اسکی از من ؟!اونم تو روز روشن؟!-_-
عع پ اون کی بود ؟
عارع دیگه نمیتونن محبوبیتتو تحمل کنن هی اسکی میرن ازت

(02-03-2021، 22:18)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو و جوسازی میخونیم با هم اصن؟:/ هیییی خدا بگم گور ب گورت کنع ای گور ب گور شده
اصن ب منِ معصوم میاد اهل کار بد باشم؟
فرشته زمینی ام کلا☆_☆
ن بابا شما اصن گلی از گلهای بهشتی ک بخاطر نقص فنی در دم و دسگای عزراییل ؛ تو اهواز بدنیا اومدی :/
چیییی میگی ؟
منو با گیاه مقایسه میکنی شتخ ژاااان؟
 سپاس شده توسط Mohlek
(02-03-2021، 22:30)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 22:28)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرض دارم مثل تو خَرَم

اینو که همه میدونن...همه!

حالا چت بود امروز؟ :/
میخواستم مثل بقیه باشم ببینم خوبه
 سپاس شده توسط Prometheus
(02-03-2021، 22:30)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همش تقصیر این گور ب گور شده اس:/
آخه خرگوش همممممم؟
خاااااک بر سرت آقا پسمل شتخ( منظورم حسام بود)
من گور ب گور شم کی مایه خیر و برکت انجمنتون شه ؟
ناشناس
هعییی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 21 مهمان