امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

میگفتم امشب دعوتیم با هم میگفتی نه حوصله ندارم
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS×
آگهی
مدینه اسم پسره؟
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ
(09-09-2015، 22:02)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:59)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:57)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:55)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:54)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باورم نمیشه cry girl

آواتارت شبیه احسان بود فک کردم اونی خوشال شدم  :hlp:

چی باورت نمیشه =(( ؟

هیچی cry2

نه بگو  :hlp:

(09-09-2015، 21:57)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:56)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 21:54)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

3 صفه سپاس دادم بسه؟

با منی ._. ؟

با عممـ ریحانا بود ._.

با همه شوخی با ریحانام شوخی  Dodgy بی فرهنگ -_- .. 

من چیکار به اون ریحانـا دارم ..

دفه بعد خواستی چیزی بگی اول فک کن بعد حرف بزن ._.

نه توروخدا بیا کار داشته باش بی فرهنگ '____'  Dodgy

دفه بعدی خواستی چیزی بگی نگو .-. :|||||
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ ، ×ИамеLеsS×
گریه نکن دلم دلم مهلت بده به من یکم خراب شه این دنیای غم اروم بگیر اروم دلم

(09-09-2015، 22:04)j_jahangard نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدینه اسم پسره؟

نه اسم دختره:7
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS×
(09-09-2015، 22:03)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اونم بهم بدین دستاتونو من دارم سپاس میدی .__.
ما با یه چیز دیگه سپاس میدیم ._.

با هرچی میدین بدین فقط 3پاسو بدین ._.
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، ÆҐÆŠĦ
(09-09-2015، 22:04)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 22:04)j_jahangard نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدینه اسم پسره؟

پس چرا ملیکا میگه ۴ تا زن داره؟
آدمو به شک میندازین
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ
(09-09-2015، 22:06)j_jahangard نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 22:04)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدینه اسم پسره؟

پس چرا ملیکا میگه ۴ تا زن داره؟
آدمو به شک میندازین

خو چار تا زن داره دیه
(09-09-2015، 22:03)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهم اهم -_- اصلاح میکنم ..
میگفتم امشب دعوتیم "دوتایی" باهم میگفتی "امشب" نه من حوصله ندارم 
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ
(09-09-2015، 22:08)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 22:03)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهم اهم -_- اصلاح میکنم ..
میگفتم امشب دعوتیم "دوتایی" باهم میگفتی "امشب" نه من حوصله ندارم 

من الان تکمیل نمینیویسم-_-
بارون آوارو من تکیه ب دیوار حیف ک الان خالیه این پاکت سیگار گم میشم توی خودم کام میگیرم آروم گاهی مث ثانیه گاهی مث بارون 

آرش میفهمه من چی میگم .__.
 سپاس شده توسط ÆҐÆŠĦ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 22 مهمان