امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ

دوباره سلام :|

نقل قول: از بین اینـآ کودومـش نـآهمـآهنگه از نظر مـَنی : 

CHEESE .. BUTTER .. TEA .. RICE 

???
rice 
ما سر جلسه بودیم اومدن گفتن به مایع جامدش توجه نکیند:|
به معنیش توجه کنید(:
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، ERF@N
آگهی
(24-05-2014، 9:26)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:23)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:21)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:18)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:17)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما ها چه قدر باهوشید:|خوب میشه  BUTTER دیگه:| اونا همشون خوراکی هستند ولی  BUTTER یعنی بطری:|

تو راهنمایی میشه کره!

ای واییییی راس میگه -_- احححح >_<

پَ قصاب چی بود ؟! =|

آها ! >_< احححححح -_-

اشتب نوشتم !

فاطمه نمیشد نگی !؟ من فک کردم بیست میشم >_<

حالا خوبی راهنمایی هستنا! دبیرستانیم نیستن که بازرس بیاد! سره نیم نمره که خوده معلم میده دارن بحث می کنن!

اون بوچره دختره خنگم -__-
آخه لغاتو کم خوندم |: ..

بابا این معلم زبانه با من لجه -_-

تو کارنامه بهم کم میده -_-

اوووووهـــــوووووممم ..

دقیقــن ..

زنیکـه اسکـل ..

خیلی ازش بدم میـآد |:

موجیــه اصــن .. ی روز میـآد هممونو تیکـه پـآره میکنـه .. فـرداش انقـد مهـربون میشــه ...

موجــی ||:
|:
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ERF@N
(24-05-2014، 9:24)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:23)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:17)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:16)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:13)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صورت سوال رو بگین تا جواب بدم!من دوم دبیرستانم ولی زبانم بد نیس

از بین اینـآ کودومـش نـآهمـآهنگه از نظر مـَنی :

???

عه  BUTTER میشه کره همشون خوراکی ان:| همون میشه tea

ینی کره :|
واقعا راست میگی؟!
آره Big Grin
باتر با (o) یعنی بطری :/

یه بادر هم داریم به معنای عصبی کردنه

پس این butter میشه کره Shy

از توی بابیلن هم سرچ کردم:

چاپلوسي كردن، روغن، روغن زرد، كره، كره ماليدن روي Big GrinBig Grin
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 119

سپاس شده توسط இFATEMEHஇ
اوف اوف مغزممممممممممممممممممممم پوکید چقد امتحان ریاضیه سخ بود!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-05-2014، 9:28)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:26)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:24)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان این دختره به تو چش داره :|

بهت گل داد :|

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=4232&pid=1909581#pid1909581
چه میشه کردBig Grin

مگه نمیدونستید عرفان دختر کشه؟Shy
آیسان وفتی منو میبینه پس میفته اصن! اینا هم شاهد:ag54:
 سپاس شده توسط F A R ! N ، First Star ، -м α є ∂ є- ، Albert wesker
(24-05-2014، 9:26)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:23)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:21)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:18)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما ها چه قدر باهوشید:|خوب میشه  BUTTER دیگه:| اونا همشون خوراکی هستند ولی  BUTTER یعنی بطری:|

تو راهنمایی میشه کره!

ای واییییی راس میگه -_- احححح >_<

پَ قصاب چی بود ؟! =|

آها ! >_< احححححح -_-

اشتب نوشتم !

فاطمه نمیشد نگی !؟ من فک کردم بیست میشم >_<

حالا خوبی راهنمایی هستنا! دبیرستانیم نیستن که بازرس بیاد! سره نیم نمره که خوده معلم میده دارن بحث می کنن!

اون بوچره دختره خنگم -__-
آخه لغاتو کم خوندم |: ..

بابا این معلم زبانه با من لجه -_-

تو کارنامه بهم کم میده -_-
معلم زبان من ک با من خيلي لجه اول سال با هم يه دعواي مفصل کرديم
(..*)

سپاس شده توسط Dead Silence
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=110726&pid=1913631#pid1913631
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=110730&pid=1911073#pid1911073
دوباره ببین
(24-05-2014، 9:29)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوباره سلام :|

نقل قول: از بین اینـآ کودومـش نـآهمـآهنگه از نظر مـَنی : 

???
rice 
ما سر جلسه بودیم اومدن گفتن به مایع جامدش توجه نکیند:|
به معنیش توجه کنید(:

جیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغغغغغ >ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ<

نـــــــــورا

مـــــــرضی

بدبخ شـدیـــــــــــــــــــــــــــم )))))))":

خـــــــــدایـآ ||||=
|:
 سپاس شده توسط ERF@N ، Dead Silence ، First Star
(24-05-2014، 9:23)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:18)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:16)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:15)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برادر احمد :|

اگه منظورت منم من محمد هسم احمد رضا داداشمه:|
0_0من میدونستم داداششی^_^
خیلی عجیب بود اولش برام-__-
دو شخصیت متفاوت از همین((:

مگه قبلا نگفته بود؟
شاید گفته بود ولی من چن روز پیش فهمیدم

(24-05-2014، 9:26)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:23)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:16)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 9:13)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صورت سوال رو بگین تا جواب بدم!من دوم دبیرستانم ولی زبانم بد نیس

از بین اینـآ کودومـش نـآهمـآهنگه از نظر مـَنی :

???

عه BUTTER میشه کره همشون خوراکی ان:| همون میشه tea

ینی کره :|

جون من؟._. خداوکیلی میشه کره؟._0

آرعBig Grin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان