امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگوی آزاد » 236 «

(30-04-2015، 16:40)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهمیدم:|
همون پیشرو هم همدست تتلوعه:v

بیخی(:
از هر 2 شون بدم میآد
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
آگهی
(30-04-2015، 16:44)✘✘ SiLhOuEtTe✘✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 16:40)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخی(:
از هر 2 شون بدم میآد

GIVE ME HIGH FIVE:v
این فاطی تتلیتیه:C
 سپاس شده توسط Titiw
(30-04-2015، 16:44)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 16:40)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام .¬.

سلام دخی:V

:|
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
سینا پایه ای ی فاز جدید بگیریم؟._.
 سپاس شده توسط CTG
(30-04-2015، 16:49)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره (:
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
(30-04-2015، 16:47)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 16:44)✘✘ SiLhOuEtTe✘✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخی(:
از هر 2 شون بدم میآد

یوهآ^.^
خوب میشه اونم ایشاالله Angel 
منم قبلا مریضیه تتلیتی بودنو گرفته بودم ولی با واکسن زدبازی خوب شدم(:
ذهن خلآق :cool:
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
(30-04-2015، 16:50)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 16:49)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره (:

خوب بیا اختراع کنیم؟._>
چ گزینه هایی داریم؟.-.
تو اختراع کن -_-

من الان مغزم خستس :>
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
(30-04-2015، 16:51)✘✘ SiLhOuEtTe✘✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 16:47)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخی(:
از هر 2 شون بدم میآد

یوهآ^.^

استعارت تو حلق سینا:|
زد بازی؟:|
دیگه زد بازی در کار نی>_<

(30-04-2015، 16:53)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اختراع کن -_-

من الان مغزم خستس :>

شیرازی:|
گزینه های موجود
چت منگ شیم:>
لش باشیم
خز باشیم
شاخ لات شیم._>
خوانننده شیم._>
؟

وانتون هم باحاله ها-_-

خیلی اروم تایپ میکنینا-_
 سپاس شده توسط Titiw ، CTG
(30-04-2015، 16:54)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2015، 16:51)✘✘ SiLhOuEtTe✘✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخی(:
از هر 2 شون بدم میآد

یوهآ^.^

استعارت تو حلق سینا:|
زد بازی؟:|
دیگه زد بازی در کار نی>_<

هعی
اهنگاشون که هست):
البته الان با ارام بخشه لیتو سر میکنم(:
 سپاس شده توسط @@♡☆المیرا☆♡@@

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان