امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

(12-08-2014، 3:02)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا خونه تینا اینا پیامه پارتیه،ست بپوشین زیرش،بالستا رو بردارین،بیاین،لخ شیم جلو هم|:شبم خونشون میخوابیم(:

هع آره خوبه
من میخوام خالکوبی هامو بهتون نشون بدمBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 115

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
آگهی
(12-08-2014، 3:04)F A R D I N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 2:59)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرض من دیگه از امیر متنفرم-__-بهم زدم

(12-08-2014، 2:58)F A R D I N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 2:46)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 2:44)F A R D I N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا من خودم چیز(عشق) دارم
آخه آیدین توی جرئت میگفت روش جدید مخ زنیه 
اتفاقا توی صفحه های قبل هم گفته
در و دیوار هم میدونن عشقت دنیزه|:
کم مونده نام کاربریتم بزاری مای لاو ایز دنیز
آره اگه لازم باشه اون کارم میکنم
مگه بده کیانا؟

خو یکم زایعس!\:
کجاش ضایعس؟

زایعس دیه|:انگار میخوای همه بفهمن عاشق دنیزی،حالا کی هس؟اینجا عضوه؟
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα
نوشیکا من چی نیستم؟Undecided

سپاس شده توسط ըoφsիīkα
(12-08-2014، 3:02)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا خونه تینا اینا پیامه پارتیه،ست بپوشین زیرش،بالستا رو بردارین،بیاین،لخ شیم جلو هم|:شبم خونشون میخوابیم(:

omg :>>>>>

فقط خودیا بیان -_-

اضافیا رو را نمیدیم -_-

کیا حتما باشه .. ._.
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، hanie directioner
حانیه تو فاز خواب بودم فک کردمـ تینـائه پریدمـ دوباره ||||:
(12-08-2014، 3:07)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای از دسته توBig Grin

سپاس شده توسط ըoφsիīkα
(12-08-2014، 3:04)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 3:02)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 2:59)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 2:58)F A R D I N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 2:46)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در و دیوار هم میدونن عشقت دنیزه|:
کم مونده نام کاربریتم بزاری مای لاو ایز دنیز
مگه بده کیانا؟

خو یکم زایعس!\:

غلط کردی -__-

چیرا خو؟
بیشعور ،نه من دوسش داشتم،نه اون،رف پیش مهراوه،اشکال ناره،من الان یه کیس توپ دارم
از اولم مهراوه رو میخواست ..

ولش باو بذار با مدیریتش حال کنه .. مهری جونم سف بچسبه باد نبره -_-

کیس ؟ کی هست یارو ؟
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، ըoφsիīkα
(12-08-2014، 3:06)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

omg :>>>>>

فقط خودیا بیان -_-

اضافیا رو را نمیدیم -_-

کیا حتما باشه .. ._.
من پایه پارتیم^.^باید باشم^.^

حانیع سرکار گذاشتی مارو؟فک نمیکردم تو باشی،تو کجات خاصه؟
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ըoφsիīkα ، hanie directioner
(12-08-2014، 3:07)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی منم ؟-__-
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα
(12-08-2014، 3:09)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 3:04)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 3:02)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه بده کیانا؟

خو یکم زایعس!\:

غلط کردی -__-

چیرا خو؟
بیشعور ،نه من دوسش داشتم،نه اون،رف پیش مهراوه،اشکال ناره،من الان یه کیس توپ دارم
از اولم مهراوه رو میخواست ..

ولش باو بذار با مدیریتش حال کنه .. مهری جونم سف بچسبه باد نبره -_-

کیس ؟ کی هست یارو ؟

اره...

پسر عمه ی مبینا^.^عرفانودیدی قیافشو؟عرفانو دولوپی قورت میده!اصن عشخه این بشر!
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ըoφsիīkα

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان