امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 "

دافس -ـ-
دارم چیزی دان میکنم ولی گوشم با شماس ...|":
" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 " 115
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، † αƖιєη †
آگهی
(30-07-2014، 12:09)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخی 

عشقم ؟! ^ـ^*

خاله شیوایه من ؟! ^ـ^*

رُکی به فدات ؟! ^ــ^*

مدیر ارشد ؟! ^ـ^*

:||
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(30-07-2014، 12:11)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دافس -ـ-

امضات چ باحالهBig Grin

(30-07-2014، 12:12)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 12:09)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخی 

عشقم ؟! ^ـ^*

خاله شیوایه من ؟! ^ـ^*

رُکی به فدات ؟! ^ــ^*

مدیر ارشد ؟! ^ـ^*

0_______________________________0

مونا اواتارتو عوض کن میگمvahidrk
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط MONA-GH ، † αƖιєη †
(30-07-2014، 12:09)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 12:08)Armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: تو پروفایلش یه چیز دیگه نوشته!!
نوشته من نمیدونستم که عاقبتم مثل محمد همون سلطان بشه.
منظــورش بی توجهـی های صـابر به به بعضـی چیزاس ..
دیگه زیاد نرید تو موضوع :|

باشع
ممنون که تا حدی برامون توزیع دادی!

خدافس همگی!

توضیح :| .. !
سلام:|
(30-07-2014، 12:10)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 12:07)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 12:04)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 12:02)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 12:01)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی نمیدونی ؟! .__.

من تا انقدر میدونم که به آوا مربوط میشد ._. !

بـرو اَز خود لـعیا بـپـرس :| ..

._. من خـودم از خـودش پـرسیدم ._. ! .. :|

لعیا خارجکی حرف میزنه من متوجه نمیشم ._. !

:|
:| ..

خُ بـرو خـارجـکی یـاد بـگیر ._. ! :| ..

:|| ..

تا یه جا هایی بلدم ._. !

خیلی "ی" داره :|| !

مثلا اینجوری ؟!

غیزیل بیا بی هیم خاریجیکی حیرف بیزنیمی ؟! :||||
مـین خـاریـجیکـی بیلـد نـیسـتیم :| .. !

بیـم یـید بـیده ._. ! :| ..
(30-07-2014، 12:14)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام:|
سلام ..
 سپاس شده توسط ☆★ super star★☆
(30-07-2014، 12:12)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 12:12)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخی 

عشقم ؟! ^ـ^*

خاله شیوایه من ؟! ^ـ^*

رُکی به فدات ؟! ^ــ^*

مدیر ارشد ؟! ^ـ^*

چرا ؟! .. :|
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
سلام
.
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط ☆★ super star★☆ ، † αƖιєη †
(30-07-2014، 12:12)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 12:11)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دافس -ـ-

امضات چ باحالهBig Grin

بیخی 

عشقم ؟! ^ـ^*

خاله شیوایه من ؟! ^ـ^*

رُکی به فدات ؟! ^ــ^*

مدیر ارشد ؟! ^ـ^*

مونا اواتارتو عوض کن میگمvahidrk

یه اواتر خوشجل پیدا کردم کوفتم کردی -ـ-
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان