امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143

(15-06-2014، 18:03)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:59)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:58)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سارا؟|:

لغو کردم ـ_ـ*

ببینم الان داد ؟ چجوری لغوش کردی؟ :|

قبلا داده بود باو|:

چرا خنگ شدی|:

پیام داده بود به آیس ..

بعدش به من پیام داد ..

آیس هنو نخونده بود ..

تو پیگیری لغو پیام کردم ..>_<

آها .. نخونده .. بت افتخار میکنم :>>>
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Brooklyn Baby
آگهی
(15-06-2014، 18:02)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:00)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:58)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:56)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سارا سارا:>

لغوش کردم>_<

به آیس پ.خ داده بود-_-

لغو کردم^___________________________________^

جدی؟چی داده بود ؟ 0___0

ضد تو حرف زده بود ؟ ..

نتونستم بخونم ک..

از تو ارسالی ها پاک کرده بود ..

ولی تو پیگیری بودش ..

با این عنوان؟-_-?

پاک کردم*._.*

اینجوری لغو نمیشه که :|

مگر اینکه آیسان خودش پاک کنه پ.خ رو ..

چرا ..

اگر طرف مقابل نخونده باشه ..

لغو میشه ..

یه پیام میره از طرف موتور ..

خودکار لغو میشع|:

نمیدونستی|:
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Magical Girl
(15-06-2014، 17:59)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:55)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:53)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـآمـ ._.

سلام فاطی!(:

تُ ننمون رو میشناسی ؟! ._.

ن!
تا اونجا که یادمه تو جوب بزرگ شدیم|:
تو کارتن یخچال سایبایساد عمو عباس میخوابیدیم|:
چطور?
جیغغغ ینی ما بی پدر و مادریم ؟! cry girl
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
هیچی .. -_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 115
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(15-06-2014، 18:03)nazanin sS501 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:58)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واس شما این اومده؟

چرا منو محروم کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟موقعی که تو داشتی با این اکانتت اسپم میدادی من مدیر بودم....erfan!
اسپمای تورو رد تایید میکردم!!!!!!!!! من که محروم نیستم!!!!!دور نزدم!!!!فقط رمزمو ندارم حوصله هم ندارم دنبالش بگردم!!!!!!!

متاسفم واقعا...صابر مارو برداشت که اینطوری تیم مدیریت جمع کنه؟؟؟؟؟متاسفم.....
عادی شده اینکاراشون ._.
ب خودت فشار نیار ._.
کلی انجمن هس :|
انجمن ایمان و علی چت روم داره ._. مدیراشم عقده ندارن ._.
 سپاس شده توسط nazanin sS501 ، T A R A ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(15-06-2014، 18:05)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی .. -_-

نوشته بودی پری >___<
من دیدم .. هاهاها :>>
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط T A R A ، RedSparrow ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(15-06-2014، 18:07)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:05)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی .. -_-

نوشته بودی پری >___<
من دیدم .. هاهاها :>>

واقعا؟! ._.
من که ندیدم <:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Magical Girl
(15-06-2014، 18:06)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 18:03)nazanin sS501 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:58)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واس شما این اومده؟

چرا منو محروم کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟موقعی که تو داشتی با این اکانتت اسپم میدادی من مدیر بودم....erfan!
اسپمای تورو رد تایید میکردم!!!!!!!!! من که محروم نیستم!!!!!دور نزدم!!!!فقط رمزمو ندارم حوصله هم ندارم دنبالش بگردم!!!!!!!

متاسفم واقعا...صابر مارو برداشت که اینطوری تیم مدیریت جمع کنه؟؟؟؟؟متاسفم.....
عادی شده اینکاراشون ._.
ب خودت فشار نیار ._.
کلی انجمن هس :|
انجمن ایمان و علی چت روم داره ._. مدیراشم عقده ندارن ._.
من بخاطره پری ...آوا...مکسی...وحمید و ...اومده بودم اینجـا!

ولی خب دیگه نمیام

فرزام رفتم من
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، T A R A ، Magical Girl
(15-06-2014، 18:05)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:59)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:55)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 17:53)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـآمـ ._.

سلام فاطی!(:

تُ ننمون رو میشناسی ؟! ._.

ن!
تا اونجا که یادمه تو جوب بزرگ شدیم|:
تو کارتن یخچال سایبایساد عمو عباس میخوابیدیم|:
چطور?
جیغغغ ینی ما بی پدر و مادریم ؟! cry girl

ارهcry2
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
خدافس:>

هاهاها._.

مرسی فاطی وسارا{♥} ..

خدافس^-^
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Albert wesker ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان