امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد ((نسخه 247))

(19-07-2015، 21:14)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: خجالت بکش -__-
با چند نفر همزمان :>>
باووو . چراغ روابط عاطفی من خیلی وقت هست خاموشه. هر چند یکی دو مورد هستن ولی خوشم نمیاد ازشون. باور کن راست میگم. چه فکری درباره ی من کردی و چرا؟

شوخیه ها‎:|‎
ناراحت شدی؟.-.
معذرت نمیدونستم حساسی -____-
.
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
آگهی
شیطونه میگه بیابروعکسه خودتوبذاردهنه همه بسته شه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا Big Grin
خوبی اخلاق سگی ایه ک بهر گربه صفتی پانمیده

هه ب هرطرف نگاه میکنم یه رنگیه اما توی دلم سیاسفیدشترنجیه

خداخسته م درکم کن
(19-07-2015، 21:17)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:16)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:15)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیغعغغغغغغغغ آواتار سیگاری >_<

نـــُچ نـــُچ نـــُچ >_<

:||||||||||

دیـوونـه :>>

برو گمشو من دیگه با تو کاری ندارم !  cry girl

چـرا :ngh:
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ( lιεβ )
(19-07-2015، 21:15)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:14)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:08)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه. ماله دو سال پیش اگه یادم باشه. کپی پرداریه از جنگ خوان ها و تراوین و چند تا بازیه دیگه در یک پکیج. 

عصرپادشاهان بهتره ولی ..
جنگ خان ها چرته !
الان صابر میاد  Big Grin

چرا مگه چیزی گفتیم خلاف قوانین؟ تبلیغ نبوده که. اینا حرف های گذرا هست.

جنگ خان ها که این پایین تبلیغ شده
ولی عصرپادشاهان فک میکردم تبلیغ میشد
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
(19-07-2015، 21:17)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:14)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: خجالت بکش -__-
با چند نفر همزمان :>>
باووو . چراغ روابط عاطفی من خیلی وقت هست خاموشه. هر چند یکی دو مورد هستن ولی خوشم نمیاد ازشون. باور کن راست میگم. چه فکری درباره ی من کردی و چرا؟

شوخیه ها‎:|‎
ناراحت شدی؟.-.
معذرت نمیدونستم حساسی -____-
فکر کردم جدی گفتی! 
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، ๒lคςк ๔єค๔
(19-07-2015، 21:17)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:15)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نـــُچ نـــُچ نـــُچ >_<

کو کجاس؟  Angry Angry Angry

عــاقا محمد پـارسا !
این خوبهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خداخسته م درکم کن
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، FARID.SHOMPET
یا پیغمبر چه شلوغه:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) 113
(19-07-2015، 21:18)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:17)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:16)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نـــُچ نـــُچ نـــُچ >_<

دیـوونـه :>>

برو گمشو من دیگه با تو کاری ندارم !  cry girl

چـرا  :ngh:

تو اصن بهمـ سپـاس نمیدی ._.
 سپاس شده توسط Tɪɢʜᴛ ، FARID.SHOMPET
(19-07-2015، 21:19)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:17)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نـــُچ نـــُچ نـــُچ >_<

کو کجاس؟  Angry Angry Angry

عــاقا محمد پـارسا !

بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جانم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ها چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اسمم ساحل

خداخسته م درکم کن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان