امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190

پریا تو کفه سوال موندی v:

دِ بگو دگ...Confused
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє ، ըoφsիīkα ، ~KiAηA~
آگهی
(12-08-2014، 2:49)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 2:47)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مجردی دخدرم،ست بپوش-_-
از ست بدم میاد-__-

سفید؛بنفش^_^

سفید ب همه چی میاد/:

نمیخوام جلو ننه بابام لخت بشم ک|:

راس میگه تا وقتی مجردی هر چی دوس داری میپوشی ولی وقتی ازدواج کردی باید ست بپوشی که شبا شوهرت خوشش بیادTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 113

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє ، ~KiAηA~
madreseeeeeeeeeeeeeeecryingcryingcryingcrying
 سپاس شده توسط hanie directioner
(12-08-2014، 2:49)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 2:47)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مجردی دخدرم،ست بپوش-_-
از ست بدم میاد-__-

سفید؛بنفش^_^

سفید ب همه چی میاد/:

خودم بذات میخرم یه ست خوشگلو خوشرنگ !
جلو من لخ شو،این همه ادم،همه دوس دارن نیگا کنن
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ըoφsիīkα ، ɱɪɾʌʛє ، hanie directioner
نقل قول:
راس میگه تا وقتی مجردی هر چی دوس داری میپوشی ولی وقتی ازدواج کردی باید ست بپوشی که شبا شوهرت خوشش بیادگــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 113
هـع |:

گلم شما اینجاروبا امریکا اشتب گرفتی :|

_________

خاک توسرم فنچام موندن تو  بالکنT_T

چ غلطی کنم؟ConfusedConfused
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، ɱɪɾʌʛє ، ըoφsիīkα
(12-08-2014، 2:52)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مجردی دخدرم،ست بپوش-_-
از ست بدم میاد-__-

سفید؛بنفش^_^

سفید ب همه چی میاد/:

هع ما پارسال میرفتیم ست میخریدیم بعد زنگای ورزش تو کلاس میموندیم شوی لباس برگذار میکردیمBig Grin

سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، ɱɪɾʌʛє
(12-08-2014، 2:52)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:v

V: NICE

لخ شدن ک مسئله ای نی...

بیا خونمون واست لخ شم :|5020
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط hanie directioner ، ~KiAηA~ ، ɱɪɾʌʛє ، ըoφsիīkα
(12-08-2014، 2:53)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
راس میگه تا وقتی مجردی هر چی دوس داری میپوشی ولی وقتی ازدواج کردی باید ست بپوشی که شبا شوهرت خوشش بیادگــفـتـگـوی آزاد نـسـخـه 190 113
هـع |:

گلم شما اینجاروبا امریکا اشتب گرفتی :|

_________

خاک توسرم فنچام موندن تو  بالکنT_T

چ غلطی کنم؟ConfusedConfused

چه ربطی داره شوهر شوهره دیگه بالاخره که باید شبا .......بکنیدUndecidedBig Grin

الهی خو برو بیارشون

سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє
(12-08-2014، 2:46)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 2:44)F A R D I N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 2:39)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-08-2014، 2:38)F A R D I N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازمن نشنیده بگیرید ولی   عشقه پریا)): :    همون آیدینه

انفاقا من فک میکنم تویی|:
نه بابا من خودم چیز(عشق) دارم
آخه آیدین توی جرئت میگفت روش جدید مخ زنیه 
اتفاقا توی صفحه های قبل هم گفته
در و دیوار هم میدونن عشقت دنیزه|:
کم مونده نام کاربریتم بزاری مای لاو ایز دنیز
آره اگه لازم باشه اون کارم میکنم
مگه بده کیانا؟
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє ، ~KiAηA~
من ا بازی اومدم بیرون!

با تبلت اومدم....

Angel

SORRY..Sleepy
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ɱɪɾʌʛє ، ~KiAηA~ ، ըoφsիīkα

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان