امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

(20-10-2020، 8:56)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 8:54)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اب زرشک ب کارمن تغییر نام دادم اما همه اب زرشک صدام میکنن(:
جانم♡

تو همیشه برای من همون اب زرشکی(:

مامی مامی(:♡
امیدوارم تکواندو رو یاد نگرفته باشیike
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(20-10-2020، 8:58)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 8:56)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همیشه برای من همون اب زرشکی(:

امیدوار نباش
فرم یکو یاد گرفتم(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن ، *VENUS*
(20-10-2020، 7:52)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 1:24)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام :دی

چه خبرااا سینا جون؟!؟!؟

بی خبر

تو چ خبر
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS*
(20-10-2020، 8:59)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 8:58)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوار نباش
فرم یکو یاد گرفتم(:

منم بلدم(:
مهم نیس منم دفاع شخصی یاد میگیرم تا در مقابل ضرباتت مقاومت کنم
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، لــــــــــⓘلی
(20-10-2020، 9:00)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 8:59)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیدوار نباش
فرم یکو یاد گرفتم(:

منم بلدم(:

پس برابریم:*
هر چی حرکت بود این چن وقت رو نهال بدبخت خالی کردم
نمیدونم چرا
هر روز نهال درازتر از دیروز می شه:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن ، لــــــــــⓘلی
(20-10-2020، 9:03)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 9:00)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم بلدم(:

نمیدونم چرا

یس0_0
خ خ خ(:من دیگ تصمیم گرفتم تا کسی منو نزنه نزنمش اخه گریه میکنن حداقل دلیلی برا دفاع خودم باید داشته باشم/:
ارع ماشاالله خواهری داره بلند تر میشه!
فک کنم ی روزی میرسه همه با قد بلند از ت بزرگتر دیده میشن◉_◉
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، لــــــــــⓘلی
(20-10-2020، 8:41)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 8:38)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تد مفسد فی الارضه Telegh_10
ولی باحاله
بستگی دارع
با سانسور دیدی یا بی سانسور؟

۹۰ درصد اتفاقای خنده دارش مربوط به صحنه های ممیزیشه.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط B I N A M ، *Aɴѕel*
خابم میاد
(20-10-2020، 8:45)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 8:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم واسه ارشد هدفم همینه
کوانتوم *.*

هدفت کوآنتومه یا اپلای؟

نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم.

اپلای

(20-10-2020، 8:47)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 8:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرااا

http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20201020-092532-WhatsApp.jpg
بیس ساعت جان دادم تا نوشتم.___.
اون عنترا رفتن از گوگل نوشتن

تا بوده همین بوده lol

(20-10-2020، 9:00)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 7:52)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه خبرااا سینا جون؟!؟!؟

بی خبر

تو چ خبر
کار و زندگی .. مشغولیم دیگه
گوشیتو جا نزاری امروز ^.^

(20-10-2020، 9:03)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم بلدم(:

نمیدونم چرا

بیا خودم یادت بدم !
من مجبور شدم واسه امتحان دان ۲ برم تهران >.<
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، *Aɴѕel*
(20-10-2020، 9:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم چرا

بیا خودم یادت بدم !
من مجبور شدم واسه امتحان دان ۲ برم تهران >.<

اومدمممم>___<
من که از خدامه
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 236 مهمان