امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(24-07-2021، 23:00)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 22:59)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه آقا مزاحم نشید من خودم چیز دارم.

می‌خواستم ببرمت پیش چیزت.
نه چیزم خودش میاد دنبالم به شما زحمت نمیدیم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(24-07-2021، 23:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 23:10)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب خوشحال شدم پس با چیز عجیبی رو به رو نشدههه =)

نه بابا عادت داره :>
ماها روانیش کردیم 4fvf

(24-07-2021، 23:08)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد ادم

خوبه که .-.

Telegh_01Telegh_01
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(24-07-2021، 23:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 23:02)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیتونستی یه چیززز راحت تر انتخاب کنی؟ جینگیلی جینگیلی قناری اخه؟؟؟ Telegh_01Telegh_01

90درصدشو واقعا دارم نمیخندم پرهام=)

عههه لطفا با اون دایرکتی که واست فرستادم تعجب نکن=)
تینا ؟؟ شقایق مارو تو دایرکتش تحمل میکنه 25r30
جینگیلی جینگیلی قناری دیگه واسش چیزی نیست bathtime
تحمل چیه..شما جات رو جفت چشمان ما هستTelegh_43Telegh_43Telegh_43
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط *VENUS*
(24-07-2021، 23:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 23:10)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب خوشحال شدم پس با چیز عجیبی رو به رو نشدههه =)

ماها روانیش کردیم 4fvf

(24-07-2021، 23:08)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد ادم

خوبه که .-.

خوبترم میشه؟
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، شـــقآیــق ، *VENUS*
این دیگه چه بارونیه Telegh_59

خب پس فردام نمیرم بیرون آخیششش
ناشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ
(24-07-2021، 23:20)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 23:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تینا ؟؟ شقایق مارو تو دایرکتش تحمل میکنه 25r30
جینگیلی جینگیلی قناری دیگه واسش چیزی نیست bathtime

*-*

خجالت دادین مارو باز ؟

(24-07-2021، 23:21)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماها روانیش کردیم 4fvf

خوبه که .-.

خوبترم میشه؟
نه دیگه
از الان به بعد خلوت میشه
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Prometheus
(24-07-2021، 23:27)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 23:20)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*-*

خجالت دادین مارو باز ؟
خیر بانو Rolleyes
حقیقت را گفته کردم Rolleyes
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *VENUS*
(24-07-2021، 23:29)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 23:27)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*-*

خجالت دادین مارو باز ؟
خیر بانو Rolleyes
حقیقت را گفته کردم Rolleyes

دلم واسه حرف زدن باهات تنگ شده بود :>

ولیییییی یادم نرفته واسه همه پست فرستاده بودی -___-
فقط واسه من بفرست cry girl
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، itinamk
اگه هیچ وقت شب نمی‌شد و فصل ها هم تغییر نمی‌کردند و ما هم بزرگ نمی‌شدیم ، هیچ‌وقت مفهوم زمان رو درک می‌کردیم؟
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق ، itinamk
(24-07-2021، 23:31)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه هیچ وقت شب نمی‌شد و فصل ها هم تغییر نمی‌کردند و ما هم بزرگ نمی‌شدیم ، هیچ‌وقت مفهوم زمان رو درک می‌کردیم؟

توام از این سوالای مالیخولیایی میاد تو ذهنت؟ ._.
من قبلا به این فکر کردم
زمانو ما خودمون واسه خودمون درست کردیم که یک ملاک داشته باشیم
اصلا کی میگه زمان اینجوریه که ما گفتیم ؟
خیلی پیچیدست
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، شـــقآیــق ، itinamk

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان