امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 "

(30-07-2014، 11:45)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:45)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:43)Armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:42)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم |: نام کاربری تغییر دادی شما عآیآ؟
نـه :|
فقــط دو سال پیش armina بود کردمش Armina ..
اوزن موقع دیگه عوض نکردم ..
چطـور ؟

ندیده بودمت تآ حآلآ |: به هر حال معرفی کن آشنا شویم (:
اینم یکی از اون 4 مدیر یل فلش بود البته الان یکم قدرتشو از دست دادع ولی از نفوذ بالایی بخوردارعSleepy

اون موقع برترین مدیر رای انجمن اینا بودن
اول poya بود که الان نمیدونم برای چی مدیر بازنشسته شده؟ اگه کسی میدونه به منم بگه؟!

بعدش فرید_رومل بود که شد +FARID بعد شد F A R I D

بعدش +melodi

بعدش فک کنم armina
آگهی
خدافسد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 " 108
(30-07-2014، 11:50)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلطون میگفت0____0
آهـــــــــا :ag54:
سلــطون ، ســرپیکـو ، و Ps3000 ..
دورانی داشتین اینجـا هــــــــا ! فسیل شدیم 129f
(30-07-2014، 11:51)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:45)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:45)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:43)Armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:42)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم |: نام کاربری تغییر دادی شما عآیآ؟
نـه :|
فقــط دو سال پیش armina بود کردمش Armina ..
اوزن موقع دیگه عوض نکردم ..
چطـور ؟

ندیده بودمت تآ حآلآ |: به هر حال معرفی کن آشنا شویم (:
اینم یکی از اون 4 مدیر یل فلش بود البته الان یکم قدرتشو از دست دادع ولی از نفوذ بالایی بخوردارعSleepy

اون موقع برترین مدیر رای انجمن اینا بودن
اول poya بود که الان نمیدونم برای چی مدیر بازنشسته شده؟ اگه کسی میدونه به منم بگه؟!

بعدش +melodi

بعدش فک کنم armina
اشتباه
پویا فرید
سلطون 
و سرپیکوSleepy
جو الکی هم ندعDodgy
 سپاس شده توسط CTG
(30-07-2014، 11:49)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همش اینجآ ول میگردم تو گ.آ (: قبلا یه اکانت دیگه داشتم رمزشو یادم رفت:4chs:دنیآ هستم (: دیروزم رفتم تو 16 سال (:
مــن یــه سالی هس که نمیــام فلش خور !
فک کنم از قبل از عضـویت شما .. cof
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
شیوآع مگه تو به مرزاد نگفتی صبر کنه ارسالات بشه دو هزارتا :p319:زود باش من کنارتم :4chs:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(30-07-2014، 11:50)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:49)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:46)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:44)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دنـیا میپـرسـه کـدوم شوور عـمـه رو دوس داری ! :| ..

مـن میگـم شوور فلان عـمـه رو._. ! ..

میگـه میرم به عـمـه میگـم :| ! ..

دنیآ کیه غزلی ؟ ._.
MY SISTER :| .. !

اوآ هم اسم منه ._.
:| ..
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
(30-07-2014، 11:53)Armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:49)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همش اینجآ ول میگردم تو گ.آ (: قبلا یه اکانت دیگه داشتم رمزشو یادم رفت:4chs:دنیآ هستم (: دیروزم رفتم تو 16 سال (:
مــن یــه سالی هس که نمیــام فلش خور !
فک کنم از قبل از عضـویت شما .. cof

من 2013 عضو شدم ._. به هر حآل خوشبختم ._.
نقل قول: اون موقع برترین مدیر رای انجمن اینا بودن

بعدش +melodi

بعدش فک کنم armina
اتــفاقا اینا هیچی نبودن Angel
اول سلطــون بود که بی اجازش هیچکاری انجام نمیشــده Angel
بعــدش Ps3000 & Serpico ..

نقل قول: اشتباه
پویا فرید

سلطون 
و سرپیکو" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 " 108
جو الکی هم ندع" گفــتگوی آزاد نسخـه 183 " 108
پــویا و فرید هیچی نبودن :|
 سپاس شده توسط CTG
(30-07-2014، 11:53)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:50)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:49)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:46)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-07-2014، 11:44)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دنـیا میپـرسـه کـدوم شوور عـمـه رو دوس داری ! :| ..

مـن میگـم شوور فلان عـمـه رو._. ! ..

میگـه میرم به عـمـه میگـم :| ! ..

دنیآ کیه غزلی ؟ ._.
MY SISTER :| .. !

اوآ هم اسم منه ._.
:| ..

هآ راستی مرسی از تبریک روز تولدم (:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان