امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

حرفه ای پُررو  D:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shghyegh ، *VENUS* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Medusa ، THEDARKNESS ، Mohlek
آگهی
بسه دوست باشيد :!.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط shghyegh ، THEDARKNESS
خب دیگه چ خبببببر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، Mohlek
(29-04-2021، 12:45)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرفه ای پُررو  D:

...
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Medusa
(29-04-2021، 12:45)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرفه ای پُررو  D:

مبارکه. 
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، *VENUS*

حرفه ای پُررو  D:

مدیر سابق. حرفه ای حاضر.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
من مجبورم تو رو بکشم عباس بوعذار چون مرتکب اشتباه شدی
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Mohlek ، shghyegh
(29-04-2021، 12:54)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرفه ای پُررو  D:

...
سکوت سرشار از ناگفته هاست؟

(29-04-2021، 12:54)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرفه ای پُررو  D:

مبارکه. 
سپاسگزار
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Medusa
(29-04-2021، 12:57)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 12:54)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

...
سکوت سرشار از ناگفته هاست؟
همراه با غمِ خیلی زیاد ..
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shghyegh
(29-04-2021، 12:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 12:32)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یجورایی
ب هر حال ما شمارو عین داشمون میبینیم و کلا ولش اینارو
اما خب نمیدونم از کجا داری انقد میسوزی...
من یادم نمیاد ب دخترا فحش داده باشم و بعدشم الکی معزرت خواهی کرده باشم
چون عادمی نیستم که بخوام کلا حرکتامو با توجه به چیزی بنام دختر سازماندهی کنم
شما اگه یه سر بری تو تاپیک عکسا میبینی حتی عکس هیچکدومشونو سپاسم نزدم
چون اصن تو قاموس و قانون من نیس که بخوان شاصکولک بازی در بیارم و بگم وای تو چقد فلانی و این حرفا
عادمی هم نیستم که بخوام ادای بچه باحالا رو در بیارم
اگه من عادم خوبی نیستم خیلی رو مختم میتونی همین الان منو بزاری تو بلک لیست و جدا ناراحتم نمیشم
شخصیتمم همینجوریه
ولی شما اگه بهتری و با شخصیت بودن تو خونته و اون بالا بالاهایی بیزحمت دوتا نارگیل بنداز پایین گشنه نمونیم
ب هر حال حرفای نا گفته زیاده و بازم هست
ولی خیلی خوب میشه بخاطر عقده های شخصی نیایم یکیو الکی خراب نکنیم
تو گفتی تصورتو بنویس منم نوشتم حالا خوشت نیومده بگو پاک کن بعدشم هیچ جای دنیا نمیان بگن وای این پسره چقدره باحاله رید به رفیقش عاشقش شیم. که من بخوام با تخریب تو خودم بالا بکشم اوکی؟. بعدشم تفاوت سطح ادبی که مشخصه و ازت انتظار ندارم یه راست وارد دنیای من بشی و تو دنیا همه مردم تو سطح توقع من باشن. بعدش شاید گیریم راجب دخترا اشتباه ولی خب خودت بگو کی از من عذز خواهی کردی بعد فحشات که بخواد بار دومت باشه. بعدشم عقده شخصی نداریم که بخوایم تو مجازی روی تو خالی کنم خدارو شکر نیازی بهش ندارم. بعدشم غیر ازینه که یکی به لعل میزنی یکی به میخ؟
نارگیل هم برات زیادیه گرمیت میکنه.

آها
پس سوزش حضرت عالی از فحشاییه که اوندفه بت دادیم
خدتوکیلی من نمیدونسم ناراحت میشی
از ی طرف تو پ.خ میگی ما خانوادمون لات درجه ۱ شهرن و اینا
بعد بت یدونه گفتیم *** ناراحت شدی قهر کردی ؟
عزیزم جم کن خودتو
ناشناس
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، shghyegh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 27 مهمان