امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(24-07-2021، 22:43)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تبلت = رایانک مالشی

# فارسی را پاس بداریم

کراوات =درازآویز زینتی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، Mohlek
آگهی
(24-07-2021، 22:43)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تبلت = رایانک مالشی

# فارسی را پاس بداریم

ایمیل=پیام نگار
#خودت پاس بدارررر

اپارتمانم =کاشانه
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، فرنودِ بن گیومرث ، Mohlek
(24-07-2021، 22:45)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Be1

بیا بریم از این شهر
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(24-07-2021، 22:48)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تبلت = رایانک مالشی

# فارسی را پاس بداریم

کراوات =درازآویز زینتی
من تورو فالو کردم تو اینستا تو فهمیدی منم؟ =)
 سپاس شده توسط shghyegh ، فرنودِ بن گیومرث
(24-07-2021، 22:44)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم برات میسوزه رفیق
تو بین یه مشت احمق و بیشعور زندگی میکنی

چطوری میتونی خودکشی نکنی؟

-________________________________________________-
بــــــــــــــــــــــــــــِـــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــــاکـــ​ـــــــــــــــــــــــ
 سپاس شده توسط Prometheus
(24-07-2021، 22:49)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 22:48)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کراوات =درازآویز زینتی

ناح تو کدامییی
=/
/=

ناشناس -_-
(24-07-2021، 22:49)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 22:45)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Be1

بیا بریم از این شهر
چمدونا رو اماده کن
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
حس‌ میکنم تو فلش بوی جوب میاد D:
نگو ما تو خیابون بزرگ شدیم
 سپاس شده توسط itinamk ، ραтяιcια
(24-07-2021، 22:50)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 22:49)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناح تو کدامییی

عههه تو بهم بک دادیی فک کردم فهمیدی=(
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، shghyegh ، فرنودِ بن گیومرث
(24-07-2021، 22:50)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 22:49)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا بریم از این شهر
چمدونا رو اماده کن
چمدون لازم نیست. ما پرواز میکنیم
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان