امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

_ گـفـتگوی آزاد 229 _

از اینجا اومدن خسته شد؟
رفته گریه کنه؟

هعـــی خدا چیکار فریمــا داری؟ :|

ولش کن دیگه :|
 سپاس شده توسط ❤уαѕαмιη❤ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، an idiot
آگهی
(20-02-2015، 19:27)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای جان فدای چشمای بادومیش بشم الهیییییییی >.<
بیاد بغلم فدای گوشاش بشم >.<

الان چنگ میزنه میخوام ببینم اون موقعم فداش میشی ^______^
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ❤ஜelenaaஜ❤
طوری شده میای گفتگو آزاد دیگه آشنا نمیبینی :|
 سپاس شده توسط Interstellar ، ❤уαѕαмιη❤ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ❤ஜelenaaஜ❤
نه غلط کردمـ منظورمـ این بود که ولش نکن

ولی ازین اوضاع درش بیاور (:

امروز همه منو شبدر حساب میکنن واقعـــا :| :/ :|

ســـلـامـ نـورآ.. (:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ραrαηorмαL ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
❤ஜelenaaஜ❤

النــــــــــــــــآ
 سپاس شده توسط First Star ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
(20-02-2015، 19:18)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2015، 19:17)❤ஜelenaaஜ❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2015، 19:10)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوووووووووووووووون چه گربه جیگری واسش خریدی الی >.<
من میدزدمش >.<
نصفِشـ کنیـد^_^

نفصش مآل تو .-.

نقصش مآلهـ یآسی.-.

تُ اصـن خـودت یـه پـآ پـیشی هســتی ^___^

(20-02-2015، 19:17)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2015، 19:14)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2015، 19:10)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوووووووووووووووون چه گربه جیگری واسش خریدی الی >.<
من میدزدمش >.<

جییییییییییغ >__<
نمیــدمـش پـیـشـی خـودمه (:
شب میام میبرمش پیش خودم میخوام واس خودم میومیو کنه >________<

بـآشـه وآسـه خـودت (:
عه وا من؟(:

چلآ؟
جونزز^_^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
߷ツ߷

_ گـفـتگوی آزاد 229 _ 106
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
(20-02-2015، 19:30)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2015، 19:27)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای جان فدای چشمای بادومیش بشم الهیییییییی >.<
بیاد بغلم فدای گوشاش بشم >.<

الان چنگ میزنه میخوام ببینم اون موقعم فداش میشی ^______^

من همه ناخوناشو از ته میکَنَم چنگ نزنه ._.

نورا سلام (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

سپاس شده توسط Interstellar ، First Star ، ❤ஜelenaaஜ❤
(20-02-2015، 19:31)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه غلط کردمـ منظورمـ این بود که ولش نکن

ولی ازین اوضاع درش بیاور (:

امروز همه منو شبدر حساب میکنن واقعـــا :| :/ :|

ســـلـامـ نـورآ.. (:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ραrαηorмαL ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
❤ஜelenaaஜ❤

النــــــــــــــــآ
جآنـــمـ؟._.
߷ツ߷

سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
النـــــآ:|

آهنگ یه چیزی به این بگــو آ..
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ❤ஜelenaaஜ❤
سلام اونایی که سلام کردن بهم ._.

خیلی وقت بود تو گفتگو کسی بهم سلام نکرده بود :|
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Interstellar ، ❤ஜelenaaஜ❤
عشق تو تنها خواهشمه چرا عطرت رو بالشمه اشکای خیس رو گونتو دیدمو گریه کردم منم گریه کردم بارمو بستم رفتم یه جایی ک برنگردم حالا غرق دردم اشتباه کردم .. :"(
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

سپاس شده توسط Interstellar ، ❤ஜelenaaஜ❤

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 21 مهمان