امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

علی دیدی عکس دسمو.. :v آب ریخته نمیره.. :|
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، # αпGεʟ
آگهی
(09-09-2015، 20:43)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی توخوبی؟._.

منم خوبم ..

+ میاین بریم شل شاک ؟ امروز فقط یه بار رفتم تو بازیش !
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(09-09-2015، 20:44)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 105
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، # αпGεʟ
(09-09-2015، 20:43)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:42)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:41)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:40)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امرو رفتم بیرون ی پاکت گرفتم سرم درد میکنه..گیج میره :|

خودتو اخرمیکشی علی ترک کن سیگارو!

ی پیرزن فازه نصیحت ورداشته بود میگفت فک کن من عمتم وای من میخندیدما... :v
هاهاها :V

(09-09-2015، 20:43)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:39)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:38)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..

سلام

خوبی ؟
مرسی توخوبی؟._.
ی پاکت 6تا نخ بود.. ._.ی روز 20 تا کشیدم..ترکیییدم..بعد بو گند میدادم خوب شد نفهمیدن :/
(09-09-2015، 20:43)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:40)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:34)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:25)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاممممم

سلام ((:

سلام عزیزم

عزیزم سلام

خوبی
اره

خوشی
اره

ممنون
خواهش^_^
خانواده خوبن؟

بعله
بابات خوبه ؟

بعله
مامانت خوبه ؟بعله
خودت خوبی ؟ خواهر برادرات چطورن؟؟؟

فق ی خواهر چهار ساله دارم خوبه دس بوسه
کی پپیشتونه ؟؟

استغ ....دهنمو وا نکن

نمیای اینجا؟

وات

کجا

مثلا من فامیلم پشت خط تلفن -.- دهنم ادم صاف میشه خو

دیروز مامانیم

مامان مامانم زنگ زده بود هی می گف این خوبه اون خوبه

منم حالا هی میگم همه خوبن

آخر عصبانی شدم گفتم

مامانی میگم همه خوبن ب خدا هیشکی سکته نکرده نمرده

همه سالمن

دیگ کفری شده بودما

مامانم کلا شوخه

50 و خورده ای سن داره عشقمه

میمیرم براش خیلی مهربونه
(09-09-2015، 20:45)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:44)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin

:v چسباناکه لامصب..
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Aiden Pearce
نگفتنی بذارم

بیشتر از چشمه
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(09-09-2015، 20:46)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:43)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:40)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:34)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:25)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاممممم

سلام ((:

سلام عزیزم

عزیزم سلام

خوبی
اره

خوشی
اره

ممنون
خواهش^_^
خانواده خوبن؟

بعله
بابات خوبه ؟

بعله
مامانت خوبه ؟بعله
خودت خوبی ؟ خواهر برادرات چطورن؟؟؟

فق ی خواهر چهار ساله دارم خوبه دس بوسه
کی پپیشتونه ؟؟

استغ ....دهنمو وا نکن

نمیای اینجا؟

وات

کجا

مثلا من فامیلم پشت خط تلفن -.- دهنم ادم صاف میشه خو

دیروز مامانیم

مامان مامانم زنگ زده بود هی می گف این خوبه اون خوبه

منم حالا هی میگم همه خوبن

آخر عصبانی شدم گفتم

مامانی میگم همه خوبن ب خدا هیشکی سکته نکرده نمرده

همه سالمن

دیگ کفری شده بودما

مامانم کلا شوخه

50 و خورده ای سن داره عشقمه

میمیرم براش خیلی مهربونه
رمان مینویسی..؟؟؟!:|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(09-09-2015، 20:45)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:43)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی توخوبی؟._.

منم خوبم ..

+ میاین بریم شل شاک ؟ امروز فقط یه بار رفتم تو بازیش !

من نمیام!
شام میرم شایدبعدش بیام!

سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(09-09-2015، 20:47)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-09-2015، 20:45)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin

:v چسباناکه لامصب..

از رفیقم پرسیدم میگه روش داره برای پاک کردنش 
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط bOoOoOy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 77 مهمان