امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ

شی شی ژونم چ خوشگلی *^_^* !!
آگهی
علی هر کدوم از این شخصیتا تا الان دو بار خدافظی کردن Big Grin
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(23-05-2014، 22:59)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:58)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:53)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:52)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:48)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما به بخش امور مالی اعزام شدید Big Grin
شما رئیس اون بخشی؟؟؟Tongue

قربان من زیر دسته زیر دسته شما هم نیستم Smile
پ بخواب تا نوبتت شه Smile

علی دم دفتر مدیریت مالی بخوابیم نوبتمون شه ؟ Big Grin
من استعفا میدم باو Big Grin

(23-05-2014، 22:59)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:57)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سعید چی می خونی ؟

فیزیک هسته ای!Huh

چیزی می فهمی Big Grin

نه دیه نشد!!! اومدیو نسازی! یا نباید میومدی یا اومدی باید بخوابی...25r30

ن بخدا!!! فردام دوتا امتحان دارم مث اسبی ک علی تو شبکه مستند دیده تو گل موندمUndecidedUndecidedUndecided
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 104
The music feels better

سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd
(23-05-2014، 23:02)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی هر کدوم از این شخصیتا تا الان دو بار خدافظی کردن Big Grin

من یه پنج دیقه میرم درس میخونم یه سـاعت میام میشینم پـای نت :|
(23-05-2014، 23:00)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:54)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:52)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:48)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:47)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمئنی مسابقه Miss Universe شبکه منوتو نبوده؟؟؟Angel

ما خاک انداز هم نیستیم

نوپ! خاکی باشی میشاشن روت داداش...Heart

شاش دوس داری ؟
خواستی بگو تارف نکن
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
من دینی دارم سعید
همش حفظیه از صب دارم حفظ می کنم مخم رد داده
ویژگی های دوست :|
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، saeedrajabzade
(23-05-2014، 23:04)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:59)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:58)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:53)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربان من زیر دسته زیر دسته شما هم نیستم Smile
پ بخواب تا نوبتت شه Smile

علی دم دفتر مدیریت مالی بخوابیم نوبتمون شه ؟ Big Grin
من استعفا میدم باو Big Grin

(23-05-2014، 22:59)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:57)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سعید چی می خونی ؟

فیزیک هسته ای!Huh

چیزی می فهمی Big Grin

نه دیه نشد!!! اومدیو نسازی! یا نباید میومدی یا اومدی باید بخوابی...25r30

ن بخدا!!! فردام دوتا امتحان دارم مث اسبی ک علی تو شبکه مستند دیده تو گل موندمUndecidedUndecidedUndecided

میگم قیافت آشناس !!!!!
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط saeedrajabzade
(23-05-2014، 23:05)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 23:00)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 22:54)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما خاک انداز هم نیستیم

نوپ! خاکی باشی میشاشن روت داداش...Heart

شاش دوس داری ؟
خواستی بگو تارف نکن
نه! راحت باش! بخور Heart
The music feels better

یه لحظه گُـرخیدم بین سـه تا پسر :| |:
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، saeedrajabzade
باز 5 دقیقه می خونی تو
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان