امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(30-10-2020، 21:22)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:20)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهای دختر رشتی بیا بریم تو کشتی 
تا سر کوچه بیشتر بخاطرت نمیام

قبلا گفته بودم  من فوبیای کشتی دارم=v
باید از خداتم باشع!
یه راسو هست اینجا فلوت میزنه ._.
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *Aɴѕel*
آگهی
(30-10-2020، 21:19)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:15)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سری حرف از دیشب قرار بود الان باشه چی شد؟

از من بپرس من همه رو بلدم

نظر دکتر احمد تمیم داری در باره حواشی سعدی پژوهی با توجه به فترت ایجاد شده چیه؟
(30-10-2020، 21:25)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:22)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا گفته بودم  من فوبیای کشتی دارم=v
باید از خداتم باشع!
یه راسو هست اینجا فلوت میزنه ._.

گولاخ.-.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(30-10-2020، 9:38)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^.^

بستنی؟

^.^؟ |:
من زن میخوام._.
@*VENUS*
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
همجنسگرایی نکنین بچه ها.
خدا خوشش نمیاد(:
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
میشه تا چیزی نمیدونی تیتر زرد نزنی رو حرف منو دوستام!؟
این قضیه یه شوخیه بین منو رفقای خودم
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
Shocked 
(30-10-2020، 21:46)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همجنسگرایی نکنین بچه ها.
خدا خوشش نمیاد(:

هم جنس برات بهتره
من خوشش ميكنم برات (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(30-10-2020، 21:13)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 20:20)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم والا. سر خود شده -_- بدون اجازه اینور و اونور میره 
باید بفهمونم بهش که رئیس کیه !

اکسیر جاودانگی
شامپو پرژک نیاوردی؟

لعنت به سلطان شامپوی پرژک که نسل پرژکارو قطع کرده
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(30-10-2020، 21:48)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:46)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همجنسگرایی نکنین بچه ها.
خدا خوشش نمیاد(:

هم جنس برات بهتره
من خوشش ميكنم برات (:
..........................................
در اصل:
خخخخخخخخخ

(30-10-2020، 21:47)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه تا چیزی نمیدونی تیتر زرد نزنی رو حرف منو دوستام!؟
این قضیه یه شوخیه بین منو رفقای خودم
عذر میخوام که وارد مسائل خصوصی شما و رفقاتون شدم 46
Everything is Temporary(:
(30-10-2020، 21:46)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 9:38)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^.^

بستنی؟

^.^؟ |:
من زن میخوام._.
@*VENUS*

بیا منو ببر(:
نآشناس
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان