امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•*

(02-03-2021، 19:32)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
بالاخره تموم شد ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=294887&pid=3718608#pid3718608
همشو نوشتم!
هنتایم گذاشتم اون آخر که ببینی همرو نوشتم ._.
اونی چان اگه خواستی توعم بخونش ۰-۰
@"♜THE DARKNESS♜"

بمولا اصن دستامو حس نمیکنم._. &^& =////

من خوندم خیلی خوب توضیح دادی ^^
خسته نباشی (:
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، شـــقآیــق
آگهی
(02-03-2021، 19:37)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:32)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
بالاخره تموم شد ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همشو نوشتم!
@"♜THE DARKNESS♜"

:|

بخدا میزنمت .____.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(02-03-2021، 19:38)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:36)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکی منو دوس نداره جز مامان بابام و خواهرم

و من
و خُدا (:

واقعا؟D:
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Thyme ، شـــقآیــق
(02-03-2021، 19:38)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"☆мᴇʜяᴀʙ☆"
بالاخره تموم شد ._.
همشو نوشتم!
@"♜THE DARKNESS♜"

من خوندم خیلی خوب توضیح دادی ^^
خسته نباشی (:

*-*
*وی ذوف مرگ میشود*
مرسی سلامت باشی ^.^
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(02-03-2021، 19:37)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:36)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکی منو دوس نداره جز مامان بابام و خواهرم

آفرین(:
دقیقا(:
منم تازه ب این نتیجه رسیدم

بیشور خفه شو/:
اگه دوستت نداشتیم ک تو بلک لیستمون بودی و باهات حرف نمیزدیم من دوست میدارم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Medusa
(02-03-2021، 19:39)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:38)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و من
و خُدا (:

واقعا؟D:

آره عزیزم
هیچ وقت ازین فکرا نکن Heart
Unknown
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* 100
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق
(02-03-2021، 19:40)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:37)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرین(:
دقیقا(:
منم تازه ب این نتیجه رسیدم

بیشور خفه شو/:
اگه دوستت نداشتیم ک تو بلک لیستمون بودی و باهات حرف نمیزدیم من دوست میدارم
چشم:ngh:
میدونم عشقم:ngh:
کلی گفتم:ngh:

منظورم اشخاص دیگه ای بودن((:
من بیشتر دوست دارم♥️♥️♥️♥️
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_
(02-03-2021، 19:41)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:39)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا؟D:

آره عزیزم
هیچ وقت ازین فکرا نکن Heart

هعیی..
آخه هیچکی جواب نقل قولامو نمیده):
وایی آوا اینو ببین تا ؟آخر خیلی متنش قشنگه*-*
https://www.pinterest.com/pin/727049933592187469/
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Thyme
(02-03-2021، 19:30)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:25)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسین گلی ._.
اوج محبت مادر به بنده -_-

چه لقبی ازین عاشقانه تر ؟

بعلههههه -____-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Thyme
(02-03-2021، 19:36)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:30)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نیست :/
الان که عکسه رو باز کردم دیدم دستورش و اینا اومد :|
عکس خالی نبود :/
اما من خود عکس و ذخیره کرده بودم -.-
دیوونه. XD کیوت. 
تو web page رو ذخیره کرده بودی فکر کنم. الان درست شده پس؟ برو دوباره خودشو سیو کن. .-.
دوباره باید امتحان کنم مرسی D:
 سپاس شده توسط Medusa ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان