اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اعتراف صمیمانه گاف ها !

دخترم برای اولین بار با دوستش رفته بود پارک، منم دوربین بدست اونور خیابون از تو ماشین می پاییدمش. یهو دیدم تلفنم زنگ زد، ورداشتم دیدم دخترم میگه: جدی می خوای تا دو ساعت آینده همونجا واییسی نگام کنی ؟؟؟

یه بار می خواستم مخ یه خانم خیلی درست درمونو بزنم. باهم رفتیم کافی شاپ؛ اومدم بگم بریم اون گوشه بشینیم دنجه، یهو گفتم: بریم اون گوشه بشینم ج ن د ه …!!!
نتیجه اخلاقی این که تو کافی شاپ هر جایی پیدا کردید همون جا کپه مرگتون را بزارید!

چند سال قبل داشتم می رفتم سر تمرین تیم بسکتبال. جلوی استادیوم یکی از بچه ها رو دیدم که دو جلسه بود نمیومد. داشت با ساک ورزشی و یه تریپ کاملا ورزشکاری می رفت تو. منم که باهاش شوخی داشتم بدو بدو رفتم و با یه سه گام بلند یه پس گردنی خیلی محکم بهش زدم! نمیدونم دستم سنگین بود یا چی طرف با کله رفت تو آسفالت…!
همه مات مونده بودن. بلند که شد دیدم ای وای دوستم نیست که هیچ، بوکسوره داره میره تمرین بوکس!
حالا هم خندم گرفته، هم میخوام توضیح بدم که اشتباه گرفتم…! اونورم کلی دختر بودن همشون پخش شدن رو زمین از خنده…
یارو انصافا مرام گذاشت هیچی نگفت… حالا یکی از بهترین دوستامه.

رفتم حموم دوش بگیرم لباسامو که در آوردم دیدم ی سوسک رو دیوار حمومه دمپایی برداشتم بزنم رفت لای در. درو باز کردم دیدم داره میره تو اتاق. خلاصه پریدم بیرون و زدمش(موقع زدن هم ی فحش بد بهش دادم). یهو سرمو بلند کردم دیدم من لخت و بابام وایستاده داره با تعجب نگام میکنه.

رفتم موهامو کوتاه کنم، به طرف گفتم لطفا موهامو خیلی کم کوتاه کنید، خیلی کما یه جور که اصلا پیدا نباشه، اصلا کوتاه که نه فقط یه جور بشه که مرتب بشه، گفتم ببین من به هر کی میگم کم کوتاه کن گوش نمیده ها خواهشا توجه کن، بعد از چند دقیقه گفتم اصلا ولش کن بیخیال شدم! پاشدم رفتم، یه لحظه مغازه منفجر شد از خنده…
یه روز داشتم تلفنی با یکی دوستام دعوا می کردم خیلی از دستش عصبانی بودم وقتی حالم و پرسید به جای اینکه به کنایه بگم مگه دکتری گفتم مگه دامپزشکی
|BACK AGAIN|
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ~SoLTaN~ ، SABER ، nina jigar ، houman ، Armina ، stefan ، sajjad38 ، محمد هادی ، 777 ، AmItiSe ، سپیده1 ، deymon1 ، mohsenniceboy ، 3vda ، (nasim) ، ارمين2012 ، pouya12 ، raha8919 ، paniz ، MINA JOON ، دختراتش ، فانتا ، MAHTA .S ، شیدا18 ، fcbarcelona 2 ، "SoLmAz RaD" ، Yasss ، ~JaSmIn~ ، noora91 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Meteorite ، rana m ، Spell † ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، ѕтяong
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
گاف!! - sp_go - 22-12-2011، 12:44
RE: ګاف - sepi kobe - 22-12-2011، 13:03
RE: ګاف - sajede - 13-05-2012، 19:32
RE: ګاف - Armina - 14-05-2012، 8:57
RE: سوتی !! - pouya12 - 25-05-2012، 15:42
RE: سوتی !! - sp_go - 07-06-2012، 15:27
RE: سوتی !! - AmItiSe - 07-06-2012، 15:39
RE: سوتی !! - سپیده1 - 07-06-2012، 22:52
RE: سوتی !! - 15نگین15 - 07-06-2012، 23:00
RE: سوتی !! - کژال - 08-06-2012، 0:18
RE: گاف!! - estella - 09-06-2012، 14:21