امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مُـدافِـع حَـرَم (آپدیت)

(23-08-2017، 0:49)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2017، 0:46)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2017، 0:31)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2017، 0:23)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: پرویز پرستویی:

«و کسانی را که در راه خدا کشته شده‌اند، مرده مپندارید که اینان زنده‌اند و در نزد پروردگارشان متنعم‌اند»
Telegh_02
مطمئنی قبل از پرویزخان پرستویی کس دیگری نگفته باشه؟!!!!!!

کاش معلم ها،اندیشه کردن را بیومزد نه اندیشه هارا ..

نوشتم پرویز پرستویی چون پرویز آقا این متن ها و... تو گزارشی که ازش گرفته شده چنین چیزی گفته .. و اول متن داخل گسومه گذاشتم این متن چون نقل شده از کَس دیگه ای بوده :/

کاش اینقدر خود شاخ پندار نباشیم و زود به تریپ قبامون برنخوره:|
منظورمو اشتباه متوجه شدی. آیه سوره آل عمران گذاشتی، نقل قول پرویز پرستویی زدی-_-
ماشالله چقدرهم انتقاد پذیری.
انتقاد باید سازنده باشه .. نه از روی کَم خِردی .. الان همه میدونن کلمات و نوشته های داخل گیومه یعنی چی .. تازه بولدش هم کردم قشنگ متوجه بشید ‌‌..

+اینم برای نقل قول .. بخون تا متوجه بشی :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950221001275

جناب پـُر خِرَد، وقتی یکپارچه همش جزء نقل قوله فلذا ضرورتی نداره اینچنین یه قسمتش فقط بلد شه و از مابقی جدا  و باعث کژفهمی بشه.و من هم فقط سوال کردم، ضرورتی نداشت اینچنین با تندخویی حمله ور بشین.
به علت اشکال ویرایشی و نگارشیتون دچار سوء تفاهم شدم. شما فقط آیه رو داخل گیومه بعد از نقل قول گذاشتین که غلطه!!!

+ بهترین مسلمانان، خوش خلقترین آنهاست. نه مدعیان غره ی تندمزاج
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان