امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#كي پاپ شيطاني#

(29-05-2016، 20:19)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: حقير تمام اينا رو از سايتاي خارجي برداشتم دوما الان با توجه به گسترش كي پاپ اين موضوعيت بيشتري داره

ربطي به گذشته نداره

شما كه همون هستيد كه در سطر اول تاپيكم ازتون ياد كردم جماعت افراطيون
این سایتای خارجی نمیدونم ازکجا میاد که حتی منبع دقیقم ندارن!
ببخشید ولی فک کنم جماعت افراطیون خیلی به افرادی مثل شما بخوره چون مصممید همه چیز طبق تعصبات شما باشه!

نقل قول: در ضمن شما كه نميتونيد تحمل نقد وبحث نداريد حيفه مدير شديد

راجب اونكه شيطان پرست خودشو لو نداده بگم كه اره لو نداده صراحتا نگفته من شيطان پرستم ولي رفتار و نماد ها و حركات اينو نشون ميدن پس بيخود حرف نزنين
از شما انتظاری ندارمـ چون اصلا از کار مدیریتی سر نمیارید که بخوامـ بگمـ چرا با این تایپک ها برخورد میشه خخخ شما بذار پای همون
من همیشه انقد صبور نیستمـ دوست عزیز !

در مورد حرف دومتون مثل این میمونه کسی مثلا مسیحی باشه یا بذارید از خودمون مثال بزنم مسلمون باشه و بدون برنامه ریزی یه لباسو بپوشه که اتفاقا یه سری با ترشحات مغزی علامتایی رو تطبیق بدن و یه چیزی درارن! اونوقت بدون اینکه از اعتقاد اونا خبر داشته باشیم و یا داشته باشن بهمون یا بهشون بگن شیطان پرست جالبه نه خخخ!!
کسی که شیطان پرست باشه برا کریسمسو اینا نمیاد اهنگ
 بخونه!

چنان میگه مدیریتی انگار چی میکنید

شما که دانشتون در این حده کسی که شیطان پرسته برا کریسمس نمیخونه من هیچی نمیگم

(29-05-2016، 20:05)×ѕoвeя× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا برای حرفاتون یه منبع معتبر بیارین

موضوع پروپوزال یکی از دوستان من در کلاس مردم شناسی فرهنگی علت روی آوردن جوانان به کی درام و کی پاپ بود
در توضیح بیشتر این موضوع این رو باید بگم که شباهت های فرهنگی باعث میشه که دوفرهنگ تعامل فرهنگی‌داشته باشن 
و از به وجود اومدن بعضی لایه های سطحی اجتماعی نابه هنجار در جامعه جلوگیری میشه
و نتیجه ای که در آخر بهش رسیدیم این بود به دلیل تشابهات فراوان فرهنگی همذات پنداری ایرانیان نسبت به اونها بیشتره
شما که میگین اونها شیطان پرستن
اول باید بگم که تو هرجا سرچ کنین اونها دینشون مسیحیه
اگه قرار باشه فقط بخاطر تطبیق چندتا نماد اونها رو به شیطان پرستی متهم کنین پس خیلی از مردم معروف دنیا از جمله ایران هم متهم میشن به این موضوع
و اینکه چسباندن دو انگشت شصت و اشاره و با فاصله نگه داشتن انگشتان دیگر نمایانگر کلمهokهست و برای تایید به کار میره
و در ضمن باید بگم که افراط یعنی زیاده روی و شما با زدن این تاپیک نشون دادین چه کسی جز افراطیونه:|

همه بازیگران اهل سینما تو خارج اینو بروز نمیدن ولی در واقع دارن اینو نشون میدن ولی غیر مستقیم

فراماسونر ها و ایلومناتی هیچوقت خودشونو نشون نمیدن ولی قدرت دست اوناست مسئله بزرگتر از اونه که شما بخواید با یه تحقیق تو اینترنت اونو بفهمی علاوه بر ایرانیا خیلی از سایت های خارجی اینو میگن کافیه سرچ کنید به لاتین کی پاپ و ایلومناتی تا متوجه بشید

افراطی یعنی کسیکه از طرفداری بیش از حد میکنه

من فقد حقایقی رو گذاشتم همین
#كي پاپ شيطاني#

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: #كي پاپ شيطاني# - L²evi - 29-05-2016، 18:57
RE: #كي پاپ شيطاني# - sober - 29-05-2016، 20:05
RE: #كي پاپ شيطاني# - L²evi - 29-05-2016، 20:19
RE: #كي پاپ شيطاني# - khadem.alshohada - 29-05-2016، 20:50
RE: #كي پاپ شيطاني# - sober - 29-05-2016، 21:10
RE: #كي پاپ شيطاني# - sober - 29-05-2016، 21:28
RE: #كي پاپ شيطاني# - sober - 29-05-2016، 21:38
RE: #كي پاپ شيطاني# - sober - 29-05-2016، 21:47
RE: #كي پاپ شيطاني# - sober - 29-05-2016، 22:06
RE: #كي پاپ شيطاني# - sober - 29-05-2016، 22:15
RE: #كي پاپ شيطاني# - L²evi - 29-05-2016، 22:31