اخطار‌های زیر رخ داد:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 865 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 865 errorHandler->error

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اموزش بافت دستبند های دوستی

ازدستبند ساده شروع میکنیم تابرسیم به سختاشSleepy
شماواسه درست کردن هرنوع دستبندی که خوایدببافید به این سه تاچیز نیاز دارید(نخ گوبلن.تخته شاسی.قیچی)
نخ گوبلن رو میتونید ازخرازیا بخرید.تخته شاسی برای نگه داشتن دستبنده.قیچی ام که برای بریدنه

خوب این نوع دستبند ساده ترین مدله مادونوع گره داریم برای بافت تمام دستبندا یکی گره ی چپه ویکی ام گره ی راسته
تواین دستبن گره ی چپ میزنیم

سرنخامونوبه هم گره میزنیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب نخامونو به تخته شاسی وصل میکنیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخ قرمزکه توعکس هستش روبه اون صورتی که تو عکس گفتم گره میزنیم

این نخ قرمزو بعدازگرمون نباید ولش کنیم باید به همه ی نخ های به ترتیب گره بزنیم به این صورت

اینم نتیجش

ازمدیران خواهش میکنم نبندن موضومو چون خیلی چیز خوشگلیه دوست دارم بقیه ام یادبگیرنSad
رفتم تو کوه داد زدم .. یعنی از من خوشگل ترم هست !؟

صدا اومد هست هست هست … هیچی دیگه برگشتم خونه!
:ngh:
پاسخ
 سپاس شده توسط яê¥нαñê ، frozen✘girl ، ✘ kArTeL ✘ ، *Nafas* ، bahare_021 ، elnaz-s ، *GANDOM* ، اتنا 00 ، HAMESTER ، mehrasa2012 ، best~boy ، sarah3 ، i think just about you ، Magical Girl ، niloofar kh ، white angel ، Andrea ، n.nazanin ، zaran ، Senator✘Strong ، FrOzen あHeArt ، parmida choclet ، reza u? ، ♥ ناهید جون ♥ ، anabaran ، h.archer ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، ♦Xman♦ ، Apathetic ، ادنا ، missmi70 ، noora91 ، نهال---- ، انار تورش ، sasa. ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، mohamad66 ، parmida.a ، *setare* ، گل پری ، @hasti@ ، ~JaSmIn~ ، my star ، مهوش ، ferya ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ♥h@di$♥ ، ^Aytin^ ، zaynab ، گریس ، *...J U S T I N...* ، キム尺刀ム乙 ، mohammad31
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
اموزش بافت دستبند های دوستی - MINA JOON - 20-11-2012، 15:06

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان