امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》

تو مهربون و شجاعی. آدمی‌‌ای که کار درست رو انجام می‌ده، تمام شجاعتش رو می‌گیره کف دستش و پای چیزی که فکر می‌کنه درسته، می‌مونه. حتی اگه خیلی سخت باشه. راهش رو با چنگ‌ودندون باز می‌کنه. آدمی که فقط چیزایی رو باور داره که خودش بهشون رسیده، (حالا یا اومدن به خوابش یا تو بیداری بهش الهام شدن یا هرچی، وارد اون وادی نمی‌شیم.) تو اونی‌ای که امیدوارتره، قوی‌تره. جنگ‌های بیشتری رو جنگیده و جنگ‌های بیشتری در انتظارشن. 

تو اونی‌ای که وقتی كوبيده می‌شه به صخره‌ها، وحشت نمی‌كنه، خودشو می‌سپره به دست باد و باور داره كه حتی شده تو ثانیه‌ی آخر، خودشو می‌كشه بالا و سقوط نمی‌کنه. افسانه‌ها می‌گن آخرین لحظه مثل تير از چله رها می‌شه و اوج می‌گیره تو آسمون. بقیه ولی رو این شرط می‌بندن که با کله میفته تو دره! تقصیریم ندارن خب. آخه افسانه‌ها برای همينه که افسانه‌ن. چون هركسی نتونسته باورشون كنه. ولی اونایی که تونستن، اتفاقای خارق‌العاده‌ای رو رقم زدن.

ایده‌هات هم... خب... همیشه معرکه نیستن. صادق باشیم، بعضیاشون مطلقاً با عقل (عقلِ "من" البته. عقلِ ناکامل من) جور در نمیان. ولی کی به نظر بقیه اهمیت می‌ده؟ باید امتحانشون کنی. مهم نیست اگه یکی مثل من هی توی گوشت می‌گه که چرت می‌گی. کاری که دوست داری رو شروع کن. بکوبش زمین و نشونش بده رئیس کیه. برو وسط و زمین بخور. بذار مسخره‌ت کنن. بذار مسابقه رو ببازی. بذار بهت بخندن. بذار مشت اولو بکوبن تو صورتت. بعدش، خون که تو صورتت وا می‌شه، یهو می‌بینی اونقدرم که می‌ترسیدی درد نداشت... حالا دیگه چی می‌تونه بترسوندت؟

در نهایت، فنچک، که کم کم داری بزرگ می‌شی و باید یه لقب  آبرومندانه‌تر برات پیدا کنم. دنیا بهت احتیاج داره. تو باعث می‌شی دنیا جای قشنگ‌تری شه. آدماش آدمای قشنگ‌تری می‌شن وقتی اینهمه نوری که از خودت می‌تابونی رو ببینن. هاه! الان لقب جدیدت به ذهنم رسید. کرم شب‌تاب! *پرتاب مشت‌ها در هوا* (((:
پاسخ
 سپاس شده توسط Prometheus ، Emmɑ ، *VENUS* ، *Aɴѕel* ، _sehun_ ، shghyegh ، THEDARKNESS ، Mohlek ، ƁяιƖƖιαηт ، BIG-DARK

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: « تـصور ما از کاربران فلشخـور » با حضورAlien - Medusa - 07-08-2021، 15:21

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آرشیو امضا و آواتار کاربران ٨____٨
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  نام مستعار برای کاربران
  [®][اردوی کاربران فلش خور][®]
  ××صفحه ی علایق و عقاید کاربران فلش××
  درخواست جلد کتاب برای کاربران انجمن فلشخور
  داستان هایی از:پـادشآهـان و حکـومـت فلشخـور !×
  "تـرول اعضای فلشخـور"(قسمت 1 :عموصابرو اهورا )
  ☜× دست خطـــ های فـــلشخوریــــ(دور دوم)+ رای گیری کاربران×☞
  بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 29 مهمان