امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(03-07-2021، 11:32)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب چون زیاد اتفاقا طولانی بود نمیشد تک تک پیوی بگم کنکورو چجوری دادم پس اینجا میگم ب همتون Big Grin

@"моои "

@"THEDARKNESS "

@"Musalick "

@"shghyegh
______
خب بگم ک از صبش ک رفتم حالم افتصاح بود کلی استرس داشتم هی بدوبدو میرفتم سرویس ک البته دهن مراقبا هم سرویس شد Big Grin
بعدم ک فشارم افتاد کلا هیچی نمیفهمیدم هرچی ابمیوه و چیزم خوردم اوکی نشدم
و اینگونه تا وسطا پیش رفتم
اما اخ اون وسطاااااا
گلاب ب رو همتون کلی استرسم بالا رفتم و بالا اوردم 6
هیچی دیگه تا ۱۰ مین ک منو رو تخت خابوندن و هی آب قند و ابمیوه چپوندن تو دهنمون تا حالمون خوب شد
بعدشم با التماس دوباره برگشتم سر جلسه و سعی کردم هرچی یادم میاد جواب بدم/=
خلاصه ک اون اخرش ب زور تونستن منو سوار ماشین کنن بفرستن خونه . البته با کمک مامانمااااا
ولی جاتون خالی تا ۳ ساعت دقیقا ۳ ساعت جیغ میکشیدمو گریه میکردم  بعدم ک یهو خوابم برد ولی باز بیدلر شدم تا شب ک بش فک میکردم گریه میکردم Telegh_01

خب دیگه این بود ماجرای کنکور دادن من حالا درسته با این ایموجی های خنده گفتم اما واقعیتش پر از اشک و آه بود
دومین بار بود تو زندگیم بود ک انقدد فشار روانی داشتم Telegh_01

خب شما بگید چ کردید/=
بمیرم الهی Sad
چرا اخه انقد خودتو اذیت کردی بارانم
من این وضعیتو سالِ پیش داشتم تا قبلشم چن بار جلو مامانم اینا یهویی میزدم زیر گریه
بعد امسال چش سفید شدم گفتم ب درک میرم شد شد نشد نشد
بعد چن روز قبل آزمون ب هیچی فک نمیکردم حتی آهنگم گوش ندادم گفتم مغزم خالی باشه بهتره Telegh_59 Telegh_02
والا هنو درست نمیتونم بگم ولی ب نظرم عمومیا رو خوب جواب دادم ولی تخصصیا..... Big Grin

واقعا این چن سالی ک درگیر کنکور بودم اندازه چن صد سال پیر شدم
تف تو روح مخترع کنکور Telegh_59
خودتو ناراحت نکن باران ی آزمون ۴ ساعتی نمیتونه اون سرنوشتو آینده قشنگی ک خدا برات نوشته رو عوض بکنه♡
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، βάરãɲ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴» - shghyegh - 03-07-2021، 11:55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان