امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》

حقیقتا یه بار طومار نوشتم ولی به طور شکنجه طوری پاک شد="./ گفتم حالا تا لحظه مرگم وقت دارم بعدا بنویسم ۰-۰
اونی چان مچمو گرفت ایح -.-
مسئولان رسیدگی کنن لطفا۰-۰ اینهمه پاکیدگی تو یه تایپیک عجیبه به مولا
خعبببب...اونی چان ۰-۰
به شخصه به نظرم باید برادر واقعیم میبود:*( اوتاکو هم که هست
در مورد اخلاقیاتش ۰-۰ فک کنم قبلنم گفتم از اوناییه که به حال خودت نمیزارتت ۰-۰ منظور بنده اینه که واقعا هواتو داره و تو حس نمیکنی یه دوستیه که تو سایت میشناسیش یا دوست مجازیته
حس میکنی واقعا عین یه برادر پشتته ^^ مخصوصا برا منی که از بچگی آرزو برادر داشتن داشتم ۰-۰
پیگیریه و اگه غیبت بزنه یا حالت بد باشه حال و احوالتو میپرسه
البته که کنکور داره و همونطور که میگه به نظرم خیلی میخونه ولی این برنامه ریزیش برای فضای مجازی خیلی خوبه ۰-۰
با بقیه به نظرم زیاد بحث میکنه به صورتی که با ۹۰ درصد فلشخوریا با دعوا دوست شده ۰-۰ البته خو بنده مشکلی نمیبینم اینم یه جور روش آشناییه دیگه چمد ۰-۰
به نظرم آدم مودبیه و از این نمیدونم چیای مجازی (دیدی اینجوری تو رو ط مینویسن؟((((((((((: ۰-۰)خوشش نمیاد ، حق داره
ولی موقع دعوا همچین یه نمه جبهه میگیره به عنوان تماشا چی نظاره گر بودم ۰-۰ ولی واقنی هیچی تو دلش نیست
سه خط سه خط انشا نمینویسه ۰-۰ نمیدونم پ.خ و اینا زیاد مینویسه ها ولی ساده و مختصر جواب میده ۰-۰ چیزی که بنده بلد نیستم هی دو ساعت چرت و پرت میگم:|
همونطور که عوامل اشاره کردن پسریست عاشق ۰-۰ شله شلهههههه D: ایشالا که بهش میرسه
جذبه برادرانه ای داره که به شخصه آدمی نیستم که بخاطر کسی از میزان چرت و پرت گفتنم کم کنم ولی اونی چان یه جوریه انگار آدم یه خورده حواسشو بیشتر جمع میکنه مودب تر صحبت کنه ۰-۰ -.-
خیلی خوب آدمو ضایع میکنه ۰-۰ ولی خو چون من ایموتوعم استثنا قائل میشه یاع *غرور از وی بیرون میپاچد*
عاشق والیباله ۰-۰ عکسشو دیدم ولی حدس میزنم باید خیلی قدش بلند باشهD: اونجا قدش مشخص نبود
به نظرم کسیه که به سلایق بقیه احترام بزاره ۰-۰ ولی به سلایقش احترام نزاری تخریب میشیD: (در مورد انیمه این موضوع بیشتر صدق میکند)
وی غیرتیه ۰-۰ و مطمئنم در آینده با زنش زیاد دعواش میشه ۰-۰ ولی هیچوقت ولش نمیکنه D:
ایشالا بهش برسی و همیشه تو زندگیت بهترینارو تجربه کنی اونی چان ^^ Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، Prometheus ، THEDARKNESS ، shghyegh ، βάરãɲ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: « تـصور ما از کـاربران فلشـخـور » با حضور THEDARKNESS - ᗩᐯᗩ⁷ - 11-05-2021، 9:08

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آرشیو امضا و آواتار کاربران ٨____٨
  نظر سنجی کاربران فلشخور ( دوره ای )
  نام مستعار برای کاربران
  [®][اردوی کاربران فلش خور][®]
  ××صفحه ی علایق و عقاید کاربران فلش××
  درخواست جلد کتاب برای کاربران انجمن فلشخور
  داستان هایی از:پـادشآهـان و حکـومـت فلشخـور !×
  "تـرول اعضای فلشخـور"(قسمت 1 :عموصابرو اهورا )
  ☜× دست خطـــ های فـــلشخوریــــ(دور دوم)+ رای گیری کاربران×☞
  بحث و تبادل نظر در رابطه با گوشی های کاربران فلشخور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 33 مهمان