امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲۵

(30-04-2021، 22:37)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 22:32)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسر داییت؟
حاجی جون ما بیخیال شو خودت کم بودی فک و فامیلو هم عاوردی  Telegh_01

یره تو باغ نیستی ها . بعد از ظهری یه ماجرایی داشتیم نامرد با لپ تاپ وارد اکانت من شده بود. اومدم ببینم باران جواب نداده بعد دیدم از تو گ.آ اطلاعیه اومد رفتم دیدم یکی داره به جای من چت میکنه یعنی فر خورد ها .گفتم این چیه دیگه! یادم اومد این مردک خونه مادربزرگمه لپ تاپم هم اونجا تو شارژ بوده حتما کار خود خونه خرابشه زنگش زدم گفتم الان میام اونجا. ترسید اومد بیرون بعد دو دیقه رسیدم خونه مادر بزرگ دیدم لپ تاپ هست خودش نیست تا یه 2 ساعت تو کمینش بودم بیاد نیومد دیگه رسید نزدیک افطار رفتم خونه خودمون.

(30-04-2021، 22:34)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چخبر پلنگ؟

اسم پلنگ حرمت داره مردک. نگو ارزششو پایین نیار

(30-04-2021، 22:34)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قضیه شتر چیههههه

چیز باحالی نبود که توضیح بدن ولش کن اقا امیر انلاین بود خیالت تخت فحش و اینا نبود
خیله خب -.-
 سپاس شده توسط THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲۵ - *VENUS* - 30-04-2021، 22:41

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان